reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Termometr

ja w ciazy robilam zakupy w sklepie Kliknij Aby zrobić Zakupy Spożywcze Darmowa dostawa .tylko oni jezdza chyba tylko w Warszawie.sklep ma naprawde duzy wybor, nie tylko spozywka.a i ceny na pewno sa nizsze niz w sklepach osiedlowych.tak wiec ten sklep polecam, szczegolnie jesli chodzi o wybor.noszenie szesciopaka wody jest troche meczace a tak to do domu przywioza i problem z glowy:)
 
reklama
Polećcie PIERWSZY ROWEREK / PCHADEŁKO
biggrin.gif

Planuję zakup pierwszego rowerka dla mojego rocznego Jasia na zbliżające się ciepłe dni. Coś z pedałami, ale i z podstawą na nóżki. W sklepach jeszcze nic nie ma, a na allegro trudno coś ocenić przez szybkę monitora. Nie chcę, żeby rowerek rozpadł się po tygodniu. Czy możecie coś polecić?
tongue.gif
 
Ostatnia edycja:
Witam,

Chciałbym Państwa zainteresować tematem powstania innowacyjnej i jedynej w swej rodzaju szkoły dla ojców – Super Dad w Szczecinie. Jesteśmy pierwszą tego typu inicjatywą w Zachodniopomorskim. Program kursu został przygotowany dla mężczyzn. Nasz kurs skierowany jest do każdego mężczyzny, który oczekuje przyjścia na świat potomka lub właśnie został tatusiem. Jest to alternatywa dla szkół rodzenia gdzie koncentruje się na kobiecie, porodzie a mężczyzna stanowi jedynie tło. W naszej szkole zajęcia są praktyczne a uczestnikami są jedynie mężczyzni. U nas koncentrujemy się na mężczyznach - ich problemach, strachu, lęku związanego z trudną rolą jaka ich czeka czyli rolą taty.

Prosze o Państwa opinie na temat takiego przedwsięzięcia.

Pozdrawiam


Michał Stachurski

Kurs SUPER DAD "Tata najlepszy z możliwych"
 
Ja zawsze robię w Galerii Mokotów, mam po prostu blisko i przy okazji zawsze wszystko załatwię.. spożywcze artykuły i przemysłowe a do tego nie da się ukryć że tam zawszę coś się dzieje, wczoraj np. jeździłem na takiej śwince rodeo, no ale co jak byłem na zakupach to aż grzech się nie pobawić : ) chyba do końca tygodnia są i nie wiem czy jak znowu będę to się nie skusze hehe
 
Mam pytanie do mam posiadających wózek spacerowy coneco traper. Ja mam go od kilku dni, z czego jeden był deszczowy ;-)
Czy używa ktoś do tego wózka parasolki? Jeśli tak, to czy jest możliwość zainstalowania takowej na stałe, żeby nie przeszkadzała w składaniu wózka i jaka to parasolka, bo może są różne systemy mocowania. No i przede wszystkim, czy parasolka przy tym wózku jest potrzebna, bo mnie na podstawie krótkich obserwacji wydaje się, że budka jest wystarczająco długa, żeby słońce nie padało na dziecko przynajmniej podczas snu. Za wszystkie odpowiedzi z góry dziękuję.:-)
 
reklama
Do góry