reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

teściowa dobra czy zła

dusiagsxr

Początkująca w BB
Dołączył(a)
2 Luty 2006
Postów
18
witajcie jak u was uklada sie zycie z teściowymi?
bo u mnie to raczej źle jak ja coś mowie to ona moje zdanie podważa i tak wszystko przekręca że wychodzi na to że ona ma rację. Np obiecala nam dać pieniądze na dalsze zycie na wykup mieszkania a tu gdy dziecko w drodze ona sie wypiera i mówi ze nigdy tak nie mówiła no poprostu juz z nią nie moge wytrzymać
 
reklama
heh,teściowa to matka męża i to jest poprawne,bo te mamuśki są tak za swoimi synalkami że strach.Tak jakbyśmy mogły coś im zrobić.
 

jak zwal tak zwal.....wazne jak sie z nimi dogadujemy.....ja mam zloto nie tesciowa wiec nigdy o niej tak nie mowie...mowie zawsze mama meza, tesciowa brzmi dla mnie jakos zlowieszczo ;)
 
ja nie bardzo lubię swoją teściową, ciagle mnie wkurza. A wczoraj przeszła samą siebie powiedziała ,że powinnam przykleić malemu uszy bo ma takie odstające,a po kąpieli zakładać mu czapeczkę. I to ma być babcia, raczej wstrętne babsko.
 
reklama
nie ma DOBRYCH teściowych
ja nie słyszałam NIESTETY
tez mam ze swoją _________________________________________________OGROMY problem
 
Do góry