reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

teściowa dobra czy zła

reklama
Niestety to prawda. Ja też mam wyjątek i bardzo tego żałuję :(
Może ktoś sie ze mną zamieni? ;)
Ale tylko na teściową! Męża nie oddam ;D
 
oj chętnie tez moją wymienie na inną ... ::)
moze jakaś akcja zamiana teściowych tez chciałabym poczuć jak to jest
 
reklama
czesc laseczki!!! je od mojej mieszkam 60 km a i tak skutecznie potrafi utruć mi zycie jezdzimy tam raz w tygodniu no na wiecej nie ma czasu to chyba normalne?... kornelinka sie jej boi ( i sie nie dziwie ::) choc nie chce zeby tak było w koncu to babcia) a ona ciagle z tekstem "tak długo nie widziałas babci i to dlatego .... no choć do babci daj buski .... " a kornelia "mama" i płacz " mame masz na codzień" mówi tescówka i tak za kazdym razem

wczoraj przeszła samą siebie dopieprzyła sie ze moje dziecko pije soczki bobo frut a nie robione w domku !!!! co ją to obchodzi? nie jej pieniądze?
ale oczywiście nie mi o tym mówi tylko synusiowi!!!!!

:mad: :mad: :mad: :mad: :mad: co za ch.....ra!!!!!!!!
czy wy tez macie takie przeboje?
 
Do góry