reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test 10 dni po stosunku

Dołączył(a)
14 Lipiec 2021
Postów
5
Hej dziewczyny😊 sama już nie wiem,co o tym myśleć,02.07. wzięłam 5 tabletkę z pierwszego tygodnia z ponad 14,5 godzinnych spóźnieniem,tego samego dnia rano,na drugi dzień i kolejny kochaliśmy się z ukochanym a on całkowicie we mnie kończył,10.07 dostałam bladoróżowego plamienia po wstaniu,na drugi dzień pokazały się brązowego niteczki krwi na papierze,od tego czasu mam wrażenie,że zwiększyła mi się ilość śluzu przed miesiączką,do tego parę dni towarzyszyło mi pobolewanie podbrzusza,dzisiaj zrobiłam test,wiem,że może być jeszcze mało wiarygodny,ale podobno takie czułe mogą dać miarodajny wynik bardzo wcześnie,ta bladziutka ledwo widoczna kreska pojawiła się na teście tak po 3-4 minutach,co o tym myślicie?😮😅
 

Załączniki

  • IMG_20210714_053621.jpg
    IMG_20210714_053621.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 398
Ostatnia edycja:
reklama
Kreska to taki "cień cienia" ale jednak pojawiła się przed upływem pełnych pięciu minut i jest bardzo wcześnie na testy🙈
noo to prawda.
Cien cienia, jest tak jasna ze moze byc fabryczna. Mysle ze musisz byc cierpliwa i powtorzyc za kilka dni. Moze sie okazac, ze to fabryczna po kontakcie z moczem.
U mnie w dniu miesiaczki nie bylo nawet cienia, wiec jesli masz nadzieje, to nie wszystko stracone.
Jesli sie niecierpliwisz, to skocz na bete :)
 
noo to prawda.
Cien cienia, jest tak jasna ze moze byc fabryczna. Mysle ze musisz byc cierpliwa i powtorzyc za kilka dni. Moze sie okazac, ze to fabryczna po kontakcie z moczem.
U mnie w dniu miesiaczki nie bylo nawet cienia, wiec jesli masz nadzieje, to nie wszystko stracone.
Jesli sie niecierpliwisz, to skocz na bete :)
Chyba poczekam jeszcze tydzień,chociaż przyznaję,że wolałbym wiedzieć,na czym stoję,w weekendy dorabiam na barze i sali a to jednak praca fizyczna,trochę się obawiam:/ wynik bety jest dostępny już na drugi dzien?😮
 
Chyba poczekam jeszcze tydzień,chociaż przyznaję,że wolałbym wiedzieć,na czym stoję,w weekendy dorabiam na barze i sali a to jednak praca fizyczna,trochę się obawiam:/ wynik bety jest dostępny już na drugi dzien?😮
juz dzis by byla w wiekszosci miejsc.
Jestem w 23 tygodniu i pracuje. Wprawdzie nie fizycznie, ale nie masz najmniejszego powodu nie pracowac. Z drinka bym na Twoim miejscu zrezygnowala ;)
 
W stałej pracy całe szczęście biegam tylko po biurze 🙈 a nie pije niczego od pięciu lat więc o to też jestem spokojna😜 hmm spróbuję bete w tym tygodniu,dopiero wieczorem będziemy wracac z gór;D gdyby coś się jednak okazało dam znać, dziękuję dziewczyny 😊🤗
 
reklama
Ja nic nie widzę na tym teście. Jest jakiś rozmyty.
@Amaleta chyba tutaj nie ma czego gratulować bo skoro autorka pytania bierze tabletki anty to ciąża raczej nie była planowana.
 
Do góry