reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test beta HCG czy nie za wcześnie?

Dołączył(a)
20 Marzec 2023
Postów
9
Hejka wszystkim!

Jestem nowa i mam pytanie może jesteście bardziej doświadczone w tych tematach 😄 Jestem 12 dpo i od 2 dni robię testy takie z moczu ale wychodzą negatywne (jestem bardzo niecierpliwa a czytałam, że od 10 dpo mogą już wychodzić pozytywne) wiadomo nie zawsze, ale robiłam 🤗 za namowa koleżanki zrobiłam dziś badanie z krwi BETA hcg i wynik wyszedł <2,6 wiec negatywny.. dostałam tez dzis lekko różowego plamienia, okresu nie przypomina czy to może być plamienie implantacyjne i może jeszcze być z tego ciąża? Dajcie znać co sądzicie, może któraś miała podobnie 😁😁😁
 
reklama
Hejka wszystkim!

Jestem nowa i mam pytanie może jesteście bardziej doświadczone w tych tematach 😄 Jestem 12 dpo i od 2 dni robię testy takie z moczu ale wychodzą negatywne (jestem bardzo niecierpliwa a czytałam, że od 10 dpo mogą już wychodzić pozytywne) wiadomo nie zawsze, ale robiłam 🤗 za namowa koleżanki zrobiłam dziś badanie z krwi BETA hcg i wynik wyszedł <2,6 wiec negatywny.. dostałam tez dzis lekko różowego plamienia, okresu nie przypomina czy to może być plamienie implantacyjne i może jeszcze być z tego ciąża? Dajcie znać co sądzicie, może któraś miała podobnie 😁😁😁
Możesz Poczekac jeszcze dwa dni i powtórz wtedy betę , A testy to plastik może wyjść a nie musi ☺️ to też zależy czy owulacja była faktycznie te 12 dni temu
 
A miałyście kiedyś plamienie implantacyjne? Jak ono wyglądało? Ja wiem, że mogą byc różne miesiączki, ale ta o ile to miesiączka nie przypomina tej, która miałam zawsze wiec stad mój post i pytanie
 
A miałyście kiedyś plamienie implantacyjne? Jak ono wyglądało? Ja wiem, że mogą byc różne miesiączki, ale ta o ile to miesiączka nie przypomina tej, która miałam zawsze wiec stad mój post i pytanie
W moim przypadku była to taka brunatna maź. Plamienie trwało równo 24h
 
A miałyście kiedyś plamienie implantacyjne? Jak ono wyglądało? Ja wiem, że mogą byc różne miesiączki, ale ta o ile to miesiączka nie przypomina tej, która miałam zawsze wiec stad mój post i pytanie
Ja nie miałam w mojej poprzedniej ciąży poronionej tylko ból piersi i brak miesiączki ..
 
reklama
W moim przypadku była to taka brunatna maź. Plamienie trwało równo 24h
teraz mam bardziej taka brązowa wydzielinę, taka jakby ciągnąca, ale bez przesady maz… Na podpasce tez nie ma tego dużo zaledwie plamka, bardziej na papierze, przy wycieraniu i tez nie ma tego dużo. Zawsze jak dostawałam okresu to po zobaczeniu różowego śluzu godzinę później była full miesiączka….
A badałas może wtedy bęte? Ja trochę nie wiem co myśleć, beta ujemna coś na kształt miesiączki ale nie wiem czy nią jest ..
 
Do góry