reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciążowy czy tu coś widać

Dołączył(a)
13 Grudzień 2021
Postów
11
Witajcie,
Zrobiłam dziś test ciążowy, wydaje mi się, że widzę tu cień cienia, powiedzcie proszę czy to może coś znaczyć czy
IMG_20211213_165920.jpg
może mi się wydaje? To mój 24 dc, a cykle mam po 29-30 dni
 
reklama
Uważam te testy za jedne z najczulszych. Jeżeli nie przyjmowałaś żadnych leków które mogłyby zakłamać wynik to wychodzi na to, że coś się zadziało [emoji16]
Powtórz jutro czy za 2dni. Powinna ładnie ciemnieć [emoji123][emoji120]
Widać ją gołym okiem! [emoji3590]
 
Witajcie;) mam pytanko;) czy widzicie tutaj może kreske? Z góry dziękuję za odpowiedź
 

Załączniki

  • 20220106_153424.jpg
    20220106_153424.jpg
    540,3 KB · Wyświetleń: 535
Witajcie;) mam pytanko;) czy widzicie tutaj może kreske? Z góry dziękuję za odpowiedź
Coś jest ale czy zdj nie jest podkoloryzowane?
Ja tych testów narobiłam się trochę i mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że jak ciąży nie było to nie mogłam się niczego dopatrzeć, nawet cienia fabrycznej. Także myślę, że coś się zadziało [emoji16] a ile dni po owu?
 
reklama
Do góry