reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

test ciążowy plamienie

Ale jestem że brzydko się wyrażę WKUR!!!!!SPECJALNIE wstałam o 7 gdzie poszłam spać bardzo późno to jeszcze nie zrobiłam badań a miałam zamiar też zapytać co to są za badania wogole inie zrobiłam. 18 osób przede mną a w 15 minut zrobiły 3 badania dopiero, więc 1,5 h czekać nie mogę. Muszę w poniedziałek pójść. Dobrze ze to koło mojego domu. Stare babcie chyba nie mają spania i juz od 6 tam czekały
 
reklama
Ale jestem że brzydko się wyrażę WKUR!!!!!SPECJALNIE wstałam o 7 gdzie poszłam spać bardzo późno to jeszcze nie zrobiłam badań a miałam zamiar też zapytać co to są za badania wogole inie zrobiłam. 18 osób przede mną a w 15 minut zrobiły 3 badania dopiero, więc 1,5 h czekać nie mogę. Muszę w poniedziałek pójść. Dobrze ze to koło mojego domu. Stare babcie chyba nie mają spania i juz od 6 tam czekały
Standard w punktach pobrań :) emeryci zawsze góra :p
 
dziewczyny hcg spadło do zera przestałam plamic pogodziłam się z tym że poronilam w sumie staram się nie myśleć już o tym.Dziś rano wstałam po prysznicu patrzę w lustro ciało mi się zmienia tak mnie dziś sutki bolały że szok pomyślałam zrobię sobie test ciazowy i co? CIĄŻA 1-2 tydzień zbaranial am już do reszty czy to jest możliwe że znowu zaszła w tak krótkim odstępie hcg spadło maksymalnie a cisza oznacza że musi być powyżej 50 z krwi ja już sama nie wiem co o tym myślicie?
 
dziewczyny hcg spadło do zera przestałam plamic pogodziłam się z tym że poronilam w sumie staram się nie myśleć już o tym.Dziś rano wstałam po prysznicu patrzę w lustro ciało mi się zmienia tak mnie dziś sutki bolały że szok pomyślałam zrobię sobie test ciazowy i co? CIĄŻA 1-2 tydzień zbaranial am już do reszty czy to jest możliwe że znowu zaszła w tak krótkim odstępie hcg spadło maksymalnie a cisza oznacza że musi być powyżej 50 z krwi ja już sama nie wiem co o tym myślicie?
Tak . Po naturalnym poronieniu owulacja występuje normalnie, czyli u Cb mogła być nawet mimo plamienia.
 
byłam wczoraj w szpitalu HCG 75 usg dopochwowe nic nie wykazało nie potrafiła mi jednoznacznie stwierdzić czy to jeszcze po tamym porononieniu czy ciąża jutro mam następną betę zobaczymy czy rośnie
 
Do góry