reklama

test ciążowy plamienie

Temat na forum 'Staramy się' rozpoczęty przez natalia26, 14 Lipiec 2016.

1. natalia26

natalia26 Fanka BB :)

Witam was kobietki proszę was o radę a więc tak 04 czerwca miałam miesiączkę,04 lipca miałam nastepna miesiączkę trwała do 09 lipca dzisiaj mamy 14 Od wczoraj strasznie boli mnie brzuch i kręgosłup i właśnie wczoraj zaczęłam plamic na brązowo zrobiłam wieczorem test ciążowy i wyszły dwie kreseczki tylko strasznie blada dziś rano następny test i też blada staramy się o drugą dzidzie moje pytanie jest takie kiedy ja mogłam zajść skoro 9 lipca skończyła się miesiaczka ja już n
    ic nie kumam i do tego ten ból zastanawiam się czy to plamienie to zagnieżdżane się czy coś innego co myślicie???

Ostatnia edycja: 14 Lipiec 2016
  2. Elenna

Elenna Fanka BB :)

Ja myślę, że zaszłaś w ciążę w czerwcu, ale coś poszło nie tak i stad normalna miesiaczka i plamienie. Idź do ginekologa, może nie wszystko się oczyściło.

3. reklama
  4. natalia26

czyli myślisz że poronilam i teraz się oczyszczam?

5. Elenna

Elenna Fanka BB :)

Niestety tak mi się wydaje... :/ chyba, że miałaś jakiegoś krwiaka i z niego to krwawienie w miesiączkę, a teraz plamienie. Idź na wizytę jak najszybciej.

6. natalia26

dziękuję Ci bardzo za odpowiedź Pozdrawiam

7. kulkaMM

kulkaMM Fanka BB :)

Natalka tez poszłabym jak najszybciej do lekarza. Koniecznie to sprawdz. Betę przy okazji tez.

8. natalia26

byłam w szpitalu po usg dopochwowym nic nie widać tu gdzie jestem są testy które pokazują który tydzień zrobiłam 3 i pojawia się ciaza 2-3 tydzień zrobiła mi betę idzie w górę w poniedziałek następna beta a to plamienie krwawienie to powiedziała że mam polipa wzięła wycinek do biopsji ale ostatecznie powiedziała że nie wie czy jestem w ciąży,czy byłam i się oczyszczam zwajuje chyba bo dalej dość mocno plamie no i nie wiem czy jestem dodam że jestem w norwegii a

9. natalia26

co myślicie kobitki???

10. reklama
  11. kulkaMM

kulkaMM Fanka BB :)

Skoro beta idzie w gore tzn ze ciąża sie rozwija. Nie wiadomo czy w dobrym kierunku ale sie rozwija. Musis czekać. Ja mam to samo. Najgorsze dwa tygodnie w życiu

12. natalia26

kulkaMM ale też plamisz i masz polipa? staram się nie myśleć za dużo ale tak się nie da obojętnie co robię i tak wszystkie myśli schodzą w jedną stronę i ta nie pewność ale wierzę że będzie dobrze i te nasze fasolki będą rosły

Poleć forum