reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

test ciążowy plamienie

natalia26

Fanka BB :)
Dołączył(a)
27 Czerwiec 2011
Postów
197
Witam was kobietki proszę was o radę a więc tak 04 czerwca miałam miesiączkę,04 lipca miałam nastepna miesiączkę trwała do 09 lipca dzisiaj mamy 14 Od wczoraj strasznie boli mnie brzuch i kręgosłup i właśnie wczoraj zaczęłam plamic na brązowo zrobiłam wieczorem test ciążowy i wyszły dwie kreseczki tylko strasznie blada dziś rano następny test i też blada staramy się o drugą dzidzie moje pytanie jest takie kiedy ja mogłam zajść skoro 9 lipca skończyła się miesiaczka ja już n
ic nie kumam i do tego ten ból zastanawiam się czy to plamienie to zagnieżdżane się czy coś innego co myślicie???
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja myślę, że zaszłaś w ciążę w czerwcu, ale coś poszło nie tak i stad normalna miesiaczka i plamienie. Idź do ginekologa, może nie wszystko się oczyściło.
 
Niestety tak mi się wydaje... :/ chyba, że miałaś jakiegoś krwiaka i z niego to krwawienie w miesiączkę, a teraz plamienie. Idź na wizytę jak najszybciej.
 
byłam w szpitalu po usg dopochwowym nic nie widać tu gdzie jestem są testy które pokazują który tydzień zrobiłam 3 i pojawia się ciaza 2-3 tydzień zrobiła mi betę idzie w górę w poniedziałek następna beta a to plamienie krwawienie to powiedziała że mam polipa wzięła wycinek do biopsji ale ostatecznie powiedziała że nie wie czy jestem w ciąży,czy byłam i się oczyszczam zwajuje chyba bo dalej dość mocno plamie no i nie wiem czy jestem dodam że jestem w norwegii a
 
Skoro beta idzie w gore tzn ze ciąża sie rozwija. Nie wiadomo czy w dobrym kierunku ale sie rozwija. Musis czekać. Ja mam to samo. Najgorsze dwa tygodnie w życiu
 
reklama
kulkaMM ale też plamisz i masz polipa? staram się nie myśleć za dużo ale tak się nie da obojętnie co robię i tak wszystkie myśli schodzą w jedną stronę i ta nie pewność ale wierzę że będzie dobrze i te nasze fasolki będą rosły
 
Do góry