reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciążowy pod światło

reklama
Lekarz powiedział że właśnie na następnej wizycie już będzie bardzo widoczny. wypisał mi kartę ciąży właśnie na podstawie tego tętna
 
Lekarz powiedział że właśnie na następnej wizycie już będzie bardzo widoczny. wypisał mi kartę ciąży właśnie na podstawie tego tętna
to musiał być zarodek ale mega mały. ( ja miała kropeczkę dosłownie która miała już uderzenia serduszka ) ale zarodek musial być bo bez tego nie byłoby tetna :)
 
reklama
to musiał być zarodek ale mega mały. ( ja miała kropeczkę dosłownie która miała już uderzenia serduszka ) ale zarodek musial być bo bez tego nie byłoby tetna :)
No zapewne tak by było może nieprecyzyjne się wyraził może mu chodziło że nie ma jeszcze wyraźnie widocznego zarodka 🙂 tak to była właśnie taka kropeczka ale już tętno było widać
 
Do góry