reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciążowy pod światło

reklama
Ja również dobrze życzę dziewczynie, ale trzeba być realistą.

23.04 miała negatywny test ciążowy, a 24.04 już niby lekarz dojrzał pęcherzyk w macicy. Zresztą to USG jest tak niewyraźne, że nawet trudno potwierdzić, że to pęcherzyk ciążowy, bo takich czarnych plamek na załączonym zdjęciu jest znacznie więcej. I zupełnie jest dla mnie niezrozumiałe dlaczego akurat ta, to pęcherzyk ciążowy. Jeśli to 5tc, to przynajmniej ciałko żółte powinno być w pęcherzyku. Ja nic takiego tam nie widzę.
Mogę się założyć, że za 3 tygodnie pojawi się post, że poroniła, a to po prostu przyjdzie kolejna @.
 
Ja również dobrze życzę dziewczynie, ale trzeba być realistą.

23.04 miała negatywny test ciążowy, a 24.04 już niby lekarz dojrzał pęcherzyk w macicy. Zresztą to USG jest tak niewyraźne, że nawet trudno potwierdzić, że to pęcherzyk ciążowy, bo takich czarnych plamek na załączonym zdjęciu jest znacznie więcej. I zupełnie jest dla mnie niezrozumiałe dlaczego akurat ta, to pęcherzyk ciążowy. Jeśli to 5tc, to przynajmniej ciałko żółte powinno być w pęcherzyku. Ja nic takiego tam nie widzę.
Mogę się założyć, że za 3 tygodnie pojawi się post, że poroniła, a to po prostu przyjdzie kolejna @.
Myślę że skoro lekarz kazał jej kontrolować betę to wszystko będzie wiadomo
 
Oby chociaż autorka zrozumiała. To, czy my wierzymy czy nie, to naprawdę drugorzędna sprawa.
Ja raczej staram się w życiu zakładać ten gorszy scenariusz, by potem nie przeżywać rozczarowań.

4 dniowe plamienie/krwawienie trudno uznać za plamienie implantacyjne, bo po prostu ono tyle nie trwa. Czy pojawiło się krwawienie w terminie @ - podobno się zdarza. Sama miałam plamienia/krwawienia do 14-16tc w każdej z moich ciąż. Ale sama przyznasz, że jest to dość nieprawdobne, że dzisiaj test neagtywny, a kolejnego dnia na USG już uwidoczniony jest pęcherzyk. Ten jej test z wczoraj powinien zatem mieć kreskę testową, tak intensywną jak kontrolna. Bo beta musiała wynosić min 1000. (zakładając, że ten z 23.04 po prostu był uszkodzony bądź źle wykonany).
 
Do góry