reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciążowy pod światło

Kasia11112

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
18 Styczeń 2021
Postów
38
Cześć! Od pół roku staramy się o dzidzie
Ostanią @ miałam 20.03 i trwała 5 dni normalnie
Dodam ze mam cykle nieregularne
Druga @ dostałam 18.04 Jednak była bardziej skąpa niż zwykle w 1 dzień delikatnie 2 mocniej 3 średnio bardzo i 4 to plamienia
Po czyli trwała krócej niż zwykle a piersi bolały okropnie
Do tej pory boli mnie podbrzusze co mnke nie pokoi. Zrobiłam test ciążowy No i same zobczcie. Co myślicie?
 

Załączniki

  • 706E8BE8-F477-4CB8-9360-22BC971128D7.jpeg
    706E8BE8-F477-4CB8-9360-22BC971128D7.jpeg
    1,4 MB · Wyświetleń: 841
reklama
Okres może być czasem bardziej skąpy niż zazwyczaj, nic w tym dziwnego. Test jest negatywny, nawet zakładając, że byłoby to plamienie implantacyjne to na tym etapie test wyszedłby wyraźnie pozytywny, bez szukania drugiej kreski pod słońce ;) Jeśli niepokoi Cię ból podbrzusza to proponuje wybrać się do ginekologa na kontrole. :)
 
Cześć! Od pół roku staramy się o dzidzie
Ostanią @ miałam 20.03 i trwała 5 dni normalnie
Dodam ze mam cykle nieregularne
Druga @ dostałam 18.04 Jednak była bardziej skąpa niż zwykle w 1 dzień delikatnie 2 mocniej 3 średnio bardzo i 4 to plamienia
Po czyli trwała krócej niż zwykle a piersi bolały okropnie
Do tej pory boli mnie podbrzusze co mnke nie pokoi. Zrobiłam test ciążowy No i same zobczcie. Co myślicie?
Testy ( nie wszystkie ) plytkowe czasem pokazują pod światło cień kreski, najlepsze są strumieniowe choć zdarzają się też i że one zawodzą, najlepsza jest beta, ale jak pisała pani wyżej na tym etapie kreseczka byłaby wyraźna. Powodzenia w dalszych staraniach ☺
 
Hej, testy czasami maja taka konstrukcje. Jak rozbierzesz test to na 90% jest to taki plastikowy pasek od obudowy, który przebija pod światło.
 
reklama
Do góry