reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciążowy pod światło

reklama
Dla mnie to wyglada tak, jakby autorka na siłe chciała udowodnić tym co nie wierzyli (wręcz docinali, że np. Ma brudne Okna itp), że miała racje i, że jest w ciąży, ale tak naprawdę w niej nie jest. Oczywiście rozumiem ten mechanizm obronny, bo sama długo staram się o dziecko i po kolejnym negatywnym teście, doszukiwanie się cieni i braku wsparcia, że ja coś widzę, a ktoś nie nachodziła mnie myśl, to ja wam pokaże ( oczywiście niczego takiego nie robiłam). Jeżeli to prawda, że jesteś w ciąży to gratuluje, ale z drugiej strony jakoś mnie nie przekonują te zdjęcia (może zdjęcie testu było zrobione tak jak poprzednie - byłoby widać tą sama rękę, paznokcie itp) zdjęć wcale nie trzeba brać z internetu, mogą być znajomych, rodziny itp. Tym bardziej, że to jakoś za szybko się stało. Szybka wizyta u lekarza, nagle z negatywnego testu taka wyraźna kreska po jednym dniu itp..
Czy tak trudno w to uwierzyć, że dziewczyna jest w ciąży?
No nie rozumiem tego … 🤦🏼‍♀️
 
czy to jest 5 tydzień to nie wiem 🤷‍♀️
Ale w ciąży może być jak najbardziej.
Autorka nie mówiła jaki ma wynik bety i kiedy jej ostatni okres był.
 
czy to jest 5 tydzień to nie wiem 🤷‍♀️
Ale w ciąży może być jak najbardziej.
Autorka nie mówiła jaki ma wynik bety i kiedy jej ostatni okres był.
Jednak napisała.. jeżeli tego 18.04 były plamienia implantacyjne, a ostatni okres był 20.03, a tydzień ciąży liczy lekarz od dnia ostatniej miesiączki, czyli wychodzi na 5 tydzień..
 
reklama
czy to jest 5 tydzień to nie wiem 🤷‍♀️
Ale w ciąży może być jak najbardziej.
Autorka nie mówiła jaki ma wynik bety i kiedy jej ostatni okres był.
Jakbyś przeczytała chociaż pierwszy post to wiele bys się dowiedziała. Czepiasz się kogoś a sama nie potrafisz przeczytać kilku zdań.
 
Do góry