reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciążowy pod światło

reklama
Szczerze to jestem w szoku że ten okres co opisalas od 18.04 to było plamienie implantacyjne. To może tłumaczyć że zdaza się tak że kobiety myślą że mają okres a tak naprawdę są w ciąży. Faktycznie można się pomylić. Gratulacje i życze bezproblemowej ciąży
 
Szczerze to jestem w szoku że ten okres co opisalas od 18.04 to było plamienie implantacyjne. To może tłumaczyć że zdaza się tak że kobiety myślą że mają okres a tak naprawdę są w ciąży. Faktycznie można się pomylić. Gratulacje i życze bezproblemowej ciąży
Jak pisałam w jednym dniu to plamienie było trochę bardziej mocniejsze
Lekarz mówił ze może być za wcześnie na potwierdzenie ciąży ale zobaczył pęcherzyk i się udało :)
 

Załączniki

  • 526B88D5-016F-4F24-A423-AC7024A0F2D9.jpeg
    526B88D5-016F-4F24-A423-AC7024A0F2D9.jpeg
    30,8 KB · Wyświetleń: 139
Jak pisałam w jednym dniu to plamienie było trochę bardziej mocniejsze
Lekarz mówił ze może być za wcześnie na potwierdzenie ciąży ale zobaczył pęcherzyk i się udało :)
Taaaaa a świstak siedzi i zawija w te sreberka... Za wcześnie na potwierdzenie ciąży ale widział już pęcherzyk. No te dwie rzeczy się wykluczają. Mogłabyś wymyśleć lepszą historię. Skoro masz 28 lat i tyle czasu się starasz to powinnaś chociaż mieć jakieś pojęcie jak działa organizm kobiety i kiedy mozna cokolwiek zobaczyć na USG.
 
Taaaaa a świstak siedzi i zawija w te sreberka... Za wcześnie na potwierdzenie ciąży ale widział już pęcherzyk. No te dwie rzeczy się wykluczają. Mogłabyś wymyśleć lepszą historię. Skoro masz 28 lat i tyle czasu się starasz to powinnaś chociaż mieć jakieś pojęcie jak działa organizm kobiety i kiedy mozna cokolwiek zobaczyć na USG.
 

Załączniki

  • 30BEC2DA-B942-4901-8827-A846B9C49E10.jpeg
    30BEC2DA-B942-4901-8827-A846B9C49E10.jpeg
    30,8 KB · Wyświetleń: 30
reklama
Zamazalam moje dane :)
Trzymaj się cieplutko
Wiesz, ja też mogłabym wkleić jakieś zdjęcie z internetu. Po prostu ciężko uwierzyć w to co piszesz. Test wychodzi ledwo co pozytywny a lekarz już widzi pęcherzyk, który może okazać się pseudopecherzykiem. Na tym etapie raczej nie da się stwierdzić czy wszystko jest ok. A badalaś betę?
 
Do góry