reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test Ciążowy po 6 dniach.

reklama
Rozwiązanie
Najlepiej sprawdzać przyrost bety
Co do testów to są przypadki ze tak wcześnie wychodzą
Ja 2 lata temu miałam taki przypadek 6 dni po stosunku był pozytywny taki cień kreski, w dniu miesiączki miałam bardzo jasna ale różowa kreskę dobrze widoczna
A następnego dnia zaczęłam krwawić, była bardzo obfita miesiączka, ciąża biochemiczna
Teraz mam taka sytuacje ze 6 dni po stosunku zrobiłam pierwszy test i był cien kreski, dziś kolejny test i tez cień kreski
Dam znać jak się dalej potoczy
(Bety nie robię bo za granica nie mam takiej możliwości)
U mnie tydzień po terminie @ beta z wynikiem <1.20 mlU/ml, czyli wynik raczej nie wskazujący na nic. Dopiero po 2 tyg od @ wyszedł test a obecnie leci 29tc.
Od początku czułam, że się udało (widziałam zmiany w organizmie, które na to mi wskazywały i wiedziałam kiedy dokładnie była owulacja)
 
reklama
reklama
Do góry