reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciążowy pozytywny

Meliska123

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
22 Styczeń 2019
Postów
46
Hej ,zacznę od tego że staramy się o dziecko od 5 msc...
W dniu spodziewanej miesiączki 28 grudzień zrobiłam test ciążowy który wyszedl pozytywny,powtórzyłam test kolejnego dnia i również pozytywny :)
I tak dzisiaj mija 6 dni od zrobienia testów,okresu dalej nie ma,nabrzmiale piersi,przy dotyku lekki bol,brzuch boli ,kłuje.
I postanowiłam zrobic trzeci test,tak dla pewności. I wyszła jedna kreska.
O co tu chodzi ? Bylam przekonana że jestem w ciazy ,czuje to !
Ale chyba gdybym była, to by ten test 6 dni po spodziewanej wyszedl tez pozytywny?
Mam wizytę umówiona wizytę do ginekologa na 11 styczeń.
 

Załączniki

  • 20211229_155910.jpg
    20211229_155910.jpg
    658 KB · Wyświetleń: 1 032
reklama
Hej ,zacznę od tego że staramy się o dziecko od 5 msc...
W dniu spodziewanej miesiączki 28 grudzień zrobiłam test ciążowy który wyszedl pozytywny,powtórzyłam test kolejnego dnia i również pozytywny :)
I tak dzisiaj mija 6 dni od zrobienia testów,okresu dalej nie ma,nabrzmiale piersi,przy dotyku lekki bol,brzuch boli ,kłuje.
I postanowiłam zrobic trzeci test,tak dla pewności. I wyszła jedna kreska.
O co tu chodzi ? Bylam przekonana że jestem w ciazy ,czuje to !
Ale chyba gdybym była, to by ten test 6 dni po spodziewanej wyszedl tez pozytywny?
Mam wizytę umówiona wizytę do ginekologa na 11 styczeń.
Być może to błąd testu,który wykonałaś teraz. Najlepiej zrobić badanie z krwi- beta hcg,które potwierdzi bądź zaprzeczy ciąży. Jeśli wynik będzie pozytywny to dobrze powtórzyć badanie po 48h.
Powodzenia i trzymam kciuki 🙂
 
Również polecam betę i sprawdzenie przyrostu, wyjdzie taniej, niż kolejne testy, a na pewno będziesz chciała robić kolejne, żeby sprawdzić.
 
Być może to błąd testu,który wykonałaś teraz. Najlepiej zrobić badanie z krwi- beta hcg,które potwierdzi bądź zaprzeczy ciąży. Jeśli wynik będzie pozytywny to dobrze powtórzyć badanie po 48h.
Powodzenia i trzymam kciuki 🙂
Niestety rano się budzę a tu krew na papierze jestem załamana, czekam w kolejce na IP
 
reklama
Do góry