reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciążowy

Dołączył(a)
20 Lipiec 2019
Postów
1
Witam. Od rana jest mi ciężko. Od jakiegoś czasu staram się o dziecko. Od kilku dni byłam strasznie ospala, bolały mnie piersi, wczoraj poczułam dziwny smak w ustach( ten właśnie szczegół zauważył o tym że donyslimlam się o ciąży że starszym synkiem). Pobiegłem po test ciążowy, zrobiłam to i co ( było po godzinie 15) i jest druga bladziurka kreseczka. Wielka radość. Niestety dziś rano zrobiłam kolejny test A tam nic, jedna kreska. Okres powinnam dostać dziś. Dodam że test robiony wczoraj miał czułość 10 a dziś rano 25. Czy mimo że miał mniejszą czułość mógł nie pokazać ciąży.
 
reklama
Witam. Od rana jest mi ciężko. Od jakiegoś czasu staram się o dziecko. Od kilku dni byłam strasznie ospala, bolały mnie piersi, wczoraj poczułam dziwny smak w ustach( ten właśnie szczegół zauważył o tym że donyslimlam się o ciąży że starszym synkiem). Pobiegłem po test ciążowy, zrobiłam to i co ( było po godzinie 15) i jest druga bladziurka kreseczka. Wielka radość. Niestety dziś rano zrobiłam kolejny test A tam nic, jedna kreska. Okres powinnam dostać dziś. Dodam że test robiony wczoraj miał czułość 10 a dziś rano 25. Czy mimo że miał mniejszą czułość mógł nie pokazać ciąży.
Oczywiście ze tak. Beta podwaja się po 48h. Zakładając najniższe wartości (blada kreska) nie ma szans by wykrył.
Poczekaj spokojnie albo zrób betę.
Ale sugeruje ćwiczyć cierpliwość :p i nie latać codziennie sprawdzać.
 
Do góry