reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciążowy

Jusada

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
13 Sierpień 2019
Postów
49
Witam, kilka dni przed okresem zabezpieczenie zawiodło na drugi dzień po 8h wzięłam tabletkę dzień po . Po kilku dniach dostałam okres mniej więcej tak jak miałam się spodziewać w 4dzien okresu odbył się chwilowy stosunek bez wytrysku jakieś 2-3 minuty po 8 dniach wykonałam test i wyszło brak ciąży 17 mam owulacje teraz są dni płodne (według kalendarzyka ) czy jest możliwość aby test pokażą błędny odczyt czy muszę czekac i wykonać go dopiero po owulacji jeżeli stosunek nyl sporo przed nią ?
 
reklama
Jeżeli stosunek był w trakcie @ ,to nie ma szan aby plemniki przetrwały do owulacji ,a test 8 dni po nic nie pokaże ,zacznij się zabezpieczać a nie potem zamartwianie się ,i branie dzień po
 
Jeżeli stosunek był w trakcie @ ,to nie ma szan aby plemniki przetrwały do owulacji ,a test 8 dni po nic nie pokaże ,zacznij się zabezpieczać a nie potem zamartwianie się ,i branie dzień po
Tak słuszna racja zabezpieczamy się tylko teraz nie wiem czy to już sobie tak wkręcam ale strasznie bolą mnie piersi są obrzmiałe oraz jest mi dość ciężko duszno miewam mdłości stad te moje obawy
 
Powiedz mi proszę czy dla uspokojenia siebie mogę wykonać jutro badanie krwi aby potwierdzić bądź wykluczyć ciąże ? Czy to za wczesnie ? Kompletnie pogubiłam się się raczej myślałam ze jak zrobi się test 10 dni pk stosunku obojętnie czy jest to początek cyklu środek czy koniec to test pokaże ale dużo wyczytałam również ze dopiero po owulacji
 
Jasne że możesz ,beta da Ci pewność ,myślę że się nakręciłaś i będziesz teraz mieć masę ciążowych objawów ;) nie sądzę żebyś w niej była ,przed @ z reguły są dni niepłodne ,w trakcie @ też raczej ciężko zajść w ciąże , tym bardziej jeśli nie było wytrysku ,ale zrób sobie bete ,dla spokoju
 
reklama
Jasne że możesz ,beta da Ci pewność ,myślę że się nakręciłaś i będziesz teraz mieć masę ciążowych objawów ;) nie sądzę żebyś w niej była ,przed @ z reguły są dni niepłodne ,w trakcie @ też raczej ciężko zajść w ciąże , tym bardziej jeśli nie było wytrysku ,ale zrób sobie bete ,dla spokoju
Dziękuje :)
 
reklama
Do góry