reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciazowy

Nika_Ika

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
6 Kwiecień 2021
Postów
119
Witam, dzisiaj rano zrobilam test, mam wrazenie ze widze jasna kreske, 20.02 mialam ostatnia @.
20.03 i 01.04 kochalam sie z chlopakiem, ale 04.04 dostalam plamienia a spodziewana @ miala byc 7-8 kwietnia.
Co o tym myslec?
 

Załączniki

  • F0C75D0C-E02B-465F-885E-6DE04A832DBD.jpeg
    F0C75D0C-E02B-465F-885E-6DE04A832DBD.jpeg
    1,1 MB · Wyświetleń: 338
  • BE066915-1D67-45CF-A5C2-A5E8FB458701.jpeg
    BE066915-1D67-45CF-A5C2-A5E8FB458701.jpeg
    1,6 MB · Wyświetleń: 157
reklama
Witam, dzisiaj rano zrobilam test, mam wrazenie ze widze jasna kreske, 20.02 mialam ostatnia @.
20.03 i 01.04 kochalam sie z chlopakiem, ale 04.04 dostalam plamienia a spodziewana @ miala byc 7-8 kwietnia.
Co o tym myslec?
Dla mnie negatywny.

Bardzo długo nie masz miesiączki (prawie 2 miesiące), byłaś z tym u ginekologa?
 
Bylam i stwierdzil ze to przez Hormony
A jakieś badania? Zalecenia? Nie wiem, czy się starasz o ciążę, czy zrobiłaś test bo boisz się wpadki. Ale jeżeli nie masz miesiączki 2 miesiące i lekarza nic z tym nie robi, to pomyśl o zmianie lekarza.

A jeżeli się starasz, to tym bardziej, bo przy takich cyklach i problemach z hormonami raczej będą problemy z zajściem i utrzymaniem.
 
Hej, jakaś delikatna druga kreska jest widoczna. Dziewczyny często piszą, że może fabryczna. U mnie taka była na teście 9 dni po owulacji, ledwo widoczna. Za dwa dni mocniejsza. Potwierdziłam badaniem z krwi.
 
A jakieś badania? Zalecenia? Nie wiem, czy się starasz o ciążę, czy zrobiłaś test bo boisz się wpadki. Ale jeżeli nie masz miesiączki 2 miesiące i lekarza nic z tym nie robi, to pomyśl o zmianie lekarza.

A jeżeli się starasz, to tym bardziej, bo przy takich cyklach i problemach z hormonami raczej będą problemy z zajściem i utrzymaniem.
Zrobil mit tylko usg brzucha z gory i stwierdzil ze wszystko jest ok. Test zrobilam poniewaz mam bole podbrzusza i troche wrazliwe piersi. Czasami mozna powiedziec ze codziennie jest mi troche niedobrze. Mam male mdlosci i odczuwam metaliczny smak w buzi. Czasami zadarzalo sie ze moj cykl trwal 45 dni ale nigdy nie mialam takich „dziwnych“ odczuwan.
 
Ja ostatnio miałam taką samą kreskę na tym teście i ciąży nie było, podobno facelle lubią kłamać i pokazywać kreski fabryczne. Sprawdź jutro najlepiej na innym teście.
 
Zrobil mit tylko usg brzucha z gory i stwierdzil ze wszystko jest ok. Test zrobilam poniewaz mam bole podbrzusza i troche wrazliwe piersi. Czasami mozna powiedziec ze codziennie jest mi troche niedobrze. Mam male mdlosci i odczuwam metaliczny smak w buzi. Czasami zadarzalo sie ze moj cykl trwal 45 dni ale nigdy nie mialam takich „dziwnych“ odczuwan.
Masz możliwość zrobic badanie krwi?
To by wyjaśniło sytuację i może zaoszczędziło stresu.
 
reklama
Zrobil mit tylko usg brzucha z gory i stwierdzil ze wszystko jest ok. Test zrobilam poniewaz mam bole podbrzusza i troche wrazliwe piersi. Czasami mozna powiedziec ze codziennie jest mi troche niedobrze. Mam male mdlosci i odczuwam metaliczny smak w buzi. Czasami zadarzalo sie ze moj cykl trwal 45 dni ale nigdy nie mialam takich „dziwnych“ odczuwan.
Tym bardziej idź do innego lekarza. 45 dni to zdecydowanie za długo, prawidłowy cykl to maksymalnie 35 dni. Myślę, że powinnaś mieć zrobione badania hormonów, aby ustalić przyczynę takich długich cykli. I wtedy ewentualnie leczenie.

Co do objawów, to przy tak wyraźnych symptomach ciąży testy byłyby wyraźne. Być może, twojej są spowodowane zaburzeniami hormonalnymi.

Jeżeli masz możliwość, zrób jak napisał ktoś wyżej. Idź na betę, będzie czarno na białym. A później do lekarza.
 
Do góry