reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciazowy

Dzięki bardzo dziewczyny, ja tak czy siak zadzwonię do końca tygodnia do mojego gina bo ma terminy napięte jak... Po za tym wiem że jeszcze do końca nic nje wiadomo ale 11 czerwca mam mieć szczepienie w związku z covid też nie wiem co robić, czy nie lepiej poczekać
 
reklama
Dzięki bardzo dziewczyny, ja tak czy siak zadzwonię do końca tygodnia do mojego gina bo ma terminy napięte jak... Po za tym wiem że jeszcze do końca nic nje wiadomo ale 11 czerwca mam mieć szczepienie w związku z covid też nie wiem co robić, czy nie lepiej poczekać
Gratulacje :) Tak jak dziewczyny piszą zrób betę i sprawdź przyrost. Do gin to dopiero 6-7 tc żebyś się nie stresowała wcześniej że usg nic nie pokaże. A ze szczepieniem bym czekała do 2 trym. Powodzenia :)
 
Test z Dzisiaj, wizyta umówiona na przyszły piątek ❤️
 

Załączniki

  • 7a423b80-698c-40fe-aa27-fbcf87a9aa61.jpg
    7a423b80-698c-40fe-aa27-fbcf87a9aa61.jpg
    48,9 KB · Wyświetleń: 124
Super to może za tydzień już cos będzie widać 🥰
Bardzo bym chciała ❤️ żeby nie było że jestem nawiedzona ze 5,5 tydz i już do lekarza, sam lekarz zaproponował taki termin (obliczył sobie na szybko który to będzie tydzień, prowadził moja pierwsza ciaze więc bardzo mi ufam) zadzwoniłam z dużym wyprzedzeniem bo ma mega napięte terminy a tak że parę tyg była szansa że znajdzie jakiś wolny
 
Bardzo bym chciała ❤️ żeby nie było że jestem nawiedzona ze 5,5 tydz i już do lekarza, sam lekarz zaproponował taki termin (obliczył sobie na szybko który to będzie tydzień, prowadził moja pierwsza ciaze więc bardzo mi ufam) zadzwoniłam z dużym wyprzedzeniem bo ma mega napięte terminy a tak że parę tyg była szansa że znajdzie jakiś wolny
Ja na pierwszej wizycie byłam 6+1 i był już 3mm zarodek i serduszko 😘
 
reklama
6.1 a 5,5 to raczej spora różnica na tym etapie ale może akurat, nie potrafię się cieszyć bo tak mnie rozłożyło że masakra w sensie tylko zatoki mam zawalone ma sa kra
Ja poszłam w 4+6 sprawdzić czy pęcherzyk jest w dobrym miejscu, byl ale pusty, potem w 6+1 byl już zarodek i serduszko.
 
Do góry