reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciążowy

reklama
Ale za pakiet też płacisz tylko z góry to nie do końca zero 😁

No coś tam płacę bo większość jednak dopłaca pracodawca, ale nawet nie wiem ile bo mi to potrącają z pensji więc nawet tego nie widzę ;) No i myślę, że jednak ta kwota zdecydowanie jest niższa, niż to ile z dziećmi, mężem i samą sobą korzystam z tej opieki (bo i badania, i specjaliści i dentysta) - w sensie gdybym próbowała to ogarnąć prywatnie to pewnie wyszło by dużo więcej miesięcznie - samą wizytę neurochirurga syna płaciłam 250zł - a lux med nam to zwracał 100% bo oni nie mają takiego specjalisty albo koleżanka za wyrwanie 8 płaciła coś ok 700zł, ja miałam to w pakiecie
 
Ja przy ivf podczas weryfikacji robiłam badania w Diagnostyce. Prosiłam rejestratorkę o w miarę możliwości szybki wynik i zazwyczaj o 7:30 pobierałam krew, a około 9 już miałam wynik. Z tym, że u mnie laboratorium mieści się w szpitalu. Koszt to 47 zł u mnie w mieście.A w klinice invicta wynik miałam dostępny w 45 minut. Więc to kwestia tego czy punkt pobrań bada materiał na miejscu. Ja trzymam kciuki. Bo po 8 latach wiem co to znaczy nadzieja. ❤️
 
reklama
Do góry