reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciążowy

reklama
Zrobiłam sobie wczoraj dokładnie to samo. Mimo, że mam za sobą wiele przeżyć w tym ivf i kilka poronień, to jednak kiedy wracasz do starań o ciążę mózg staraczki odpala się na nowo i tym sposobem zrobiłam 3 testy i na każdym z nich inny wynik. Z rana 6:40 gdzie o 4 byłam w toalecie - jaśniutka wręcz niewidoczna kreska, o 17 tak po kilku dobrych godzinach- bez toalety nie mam na myśli godziny odczytanie wyniku turbo kreska i stwierdziłam, że o 19 powtórzę i biało. Więc.. mam zleconą betę na 28.06 i jeśli nie dostanę miesiączki po prostu się zbadam, bo testy robią wodę z mózgu.
Powodzenia oby się udało ja też staram się już dłuższy czas
 
Hejka dziewczyny
U mnie sprawa wyglada tak robiłam test ciążowy 19 czerwca i tylko pod światło była widoczna druga kreska następnie robiłam 20 czerwca tez kreska widoczna pod światło pierwszy robiłam płytkowy a ten drugi robiłam strumieniowy wczoraj 25 czerwca powinnam dostać okres i się nie pojawił zamiast tego dużo białego śluzu konsystencją przypomina krem co o tym myślicie czytałam ze powinno odczekać się 7 dni od planowanego dnia początku miesiączki żeby test wyszedł pozytywny
 
Hejka dziewczyny
U mnie sprawa wyglada tak robiłam test ciążowy 19 czerwca i tylko pod światło była widoczna druga kreska następnie robiłam 20 czerwca tez kreska widoczna pod światło pierwszy robiłam płytkowy a ten drugi robiłam strumieniowy wczoraj 25 czerwca powinnam dostać okres i się nie pojawił zamiast tego dużo białego śluzu konsystencją przypomina krem co o tym myślicie czytałam ze powinno odczekać się 7 dni od planowanego dnia początku miesiączki żeby test wyszedł pozytywny
jeśli masz dostęp to zrób badanie z krwi beta hcg a rozwieje wszelkie wątpliwości ☺️
 
reklama
Do góry