reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciążowy

Hejka dziewczyny
U mnie sprawa wyglada tak robiłam test ciążowy 19 czerwca i tylko pod światło była widoczna druga kreska następnie robiłam 20 czerwca tez kreska widoczna pod światło pierwszy robiłam płytkowy a ten drugi robiłam strumieniowy wczoraj 25 czerwca powinnam dostać okres i się nie pojawił zamiast tego dużo białego śluzu konsystencją przypomina krem co o tym myślicie czytałam ze powinno odczekać się 7 dni od planowanego dnia początku miesiączki żeby test wyszedł pozytywny
nie, test powinno się robić w dniu spodziewanej miesiączki i w zdecydowanej większości przypadków już wtedy wychodzi pozytywny bez większych wątpliwości, warto jednak wybierać testy o czułości 10
 
reklama
Hejka dziewczyny
U mnie sprawa wyglada tak robiłam test ciążowy 19 czerwca i tylko pod światło była widoczna druga kreska następnie robiłam 20 czerwca tez kreska widoczna pod światło pierwszy robiłam płytkowy a ten drugi robiłam strumieniowy wczoraj 25 czerwca powinnam dostać okres i się nie pojawił zamiast tego dużo białego śluzu konsystencją przypomina krem co o tym myślicie czytałam ze powinno odczekać się 7 dni od planowanego dnia początku miesiączki żeby test wyszedł pozytywny

Ja bym zrobila bete z krwi. Kreski pod swiatlo to nie jest pozytywny test ciazowy. Kreska musi sie choc triche wybarwic na rozowo/czerwono i musi byc widoczna golym okiem, aby uznac test za pozytywny
 
Hej dziewczyny powiedzcie mi czy widzicie tu kreskę, taki cień cienie. Czy mi wzrok szwankuje i chce coś widzieć . Jutro powinnam dostać @ więc rano zrobię drugi. Ale ten mi tak spokoju nie daje ☺️
 

Załączniki

  • IMG_3140.jpeg
    IMG_3140.jpeg
    992 KB · Wyświetleń: 137
  • IMG_3137.jpeg
    IMG_3137.jpeg
    1,6 MB · Wyświetleń: 139
  • IMG_3134.jpeg
    IMG_3134.jpeg
    1,1 MB · Wyświetleń: 153
reklama
reklama
Do góry