reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciążowy

Dołączył(a)
24 Październik 2023
Postów
13
Cześć dziewczyny czy widzicie coś na tym teście ? Nie wiem czy mam urojenia czy naprawdę coś widać potrzebuje żeby ktoś na to spojrzał 🙏🏻
 

Załączniki

  • IMG_7720.jpeg
    IMG_7720.jpeg
    169,2 KB · Wyświetleń: 492
reklama
Dodam jeszcze że na żywo ja widziałam kreskę w lekko różowym kolorze ale żęcia totalnie nie potrafiły tego oddać i jedynie tak widać na tym zdjęciu… boję się że sobie ta kreskę uroiłam i nic tam nie ma 🤪 jestem dzisiaj około 10-8 dni po możliwym zaplodnieniu
 
Jakiś cień tam może jest, ale baaardzo niewidoczny. Proponuję kupić pink test, testy te są bardzo czułe. Najlepiej zrobić go jutro z porannego moczu, kreska może być wyraźniejsza 😊 dla pewności za kilka dni można zrobić betę.
 
Akurat teraz przez dwa dni nie mam możliwosci jutro zrobię test z porannego moczu już kupiłam 😁 ten dzisiaj jest z godizny 14 jeśli będę miała wątpliwości a okres nie przyjdzie to w piątek pojadę na betę. Oby tym razem się udało od stycznia niestety nic 😕
 
Dodam jeszcze że na żywo ja widziałam kreskę w lekko różowym kolorze ale żęcia totalnie nie potrafiły tego oddać i jedynie tak widać na tym zdjęciu… boję się że sobie ta kreskę uroiłam i nic tam nie ma 🤪 jestem dzisiaj około 10-8 dni po możliwym zaplodnieniu
A kiedy miałaś owulacje? Bo zapłodnienie to ciężko określić kiedy było.
 
reklama
Do góry