reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciążowy

reklama
Cześć dziewczyny. Już nie wiem co mam myśleć . W 13 dc zastrzyk ovitrelle 2 ładne pecherzyki (24 mm i 24 mm) owulacja była 15-16dc. Beta 23 dc 1,3. Beta 25dc 2,0. Czy jest szansa ? Dziękuje za odpowiedź 🙏🏻
 
Cześć dziewczyny. Już nie wiem co mam myśleć . W 13 dc zastrzyk ovitrelle 2 ładne pecherzyki (24 mm i 24 mm) owulacja była 15-16dc. Beta 23 dc 1,3. Beta 25dc 2,0. Czy jest szansa ? Dziękuje za odpowiedź 🙏🏻
Zrobiłabym betę za kilka dni, bo 10 dni od owulacji to może być za mało czasu.
Najlepiej zrobić 14 dni po.
 
Dobry wieczór wszystkim. 1 przedwczoraj . 2 wczoraj. 3 dziś. Dziś jest 26 dc. Owulacja była 15-16 dc. Co sądzicie ? Dzięki za odpowiedzi
 

Załączniki

  • IMG_0078.jpeg
    IMG_0078.jpeg
    983,2 KB · Wyświetleń: 158
reklama
Do góry