reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test Owulacyjny clearblueee

Napisałam do mojego ginekologa. Powiedział, że w moim przypadku powinnam się kochać od 16 do 19dc codziennie I że jest tylko jeden dzień płodny , więc jest błąd w testach, ponieważ raz powinna się świecić buzka eh więc nawet nie wiem. który tak naprawdę był dzień.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Napisał do mojego ginekologa. Powiedział. Ze w moim przypadku powinnam się kochać od 16 do 19 codziennie I że jest tylko jeden dzień wolny i jest błąd w testach ponieważ raz powinna się świecić buzka eh więc nawet nie wiem który tak naprawdę był dzień.
Podstawowe pytanie kiedy miałaś na teście owulacyjny buźkę która nie migała tylko była "stała"?
 
Nie miałam nigdy 16 dc było puste kuleczko a 17 dc miga a jest już 22... Więc byly uszkodzone. Dzisiaj użyłam ostatni test i też migała buzka...
 
Więc 5 dni miga, także to nie możliwe
Migająca buzka oznacza że są to dni płodne (szansa na zajście w ciążę) ale fakt 5 dni miga to za długo. Mniej więcej powinno migać 3 dni na 4 dzień buzka powinna być "stała" i 2 dni migać i po tych 2 dniach powinno być już puste kółeczko na testach. Spróbuj od nowego cyklu zamiast testów mierzyć temperaturę ona jest bardziej pewna niż testy owu i do tego co 2 dni sex wtedy nie ma opcji ominąć owu bo plemniki w drogach rodnych kobiety mogą przeżyć nawet do 5 dni jeśli są dobre warunki.
 
No zobaczymy czy się w ogóle udało. Czekam do miesiączki, jak nie to już nie będę używać testow.
 
reklama
Do góry