reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test Owulacyjny clearblueee

[emoji178][emoji178][emoji178][emoji178][emoji178][emoji178] [emoji120][emoji120][emoji120][emoji120][emoji120][emoji120][emoji182][emoji182][emoji182] [emoji120]
Ja już niby po terminie miesiączki 4 dni ale testy owu caky cykl negatywne więc nawet nie wiem czy była owu czy nie bo ja też owulacji nie odczuwam. A w razie wu testować będę 8.07 czyli za 3 dni [emoji4]

EDIT: 5 dni po terminie miesiączki [emoji6]
 
reklama
Hej dziewczyny. Mam pytanie :) od 14dc moja przyjaciolka robi testy owulacyjne, do wczoraj clearblue i innej firmy byly negatywne. Dzis clearblue pokazal usmiechnieta buzke, zdjecie w zalaczniku natomiast ten innej firmy- no wlasnie nie wie czy to jest pozytywny,zdjecie rowniez w zalaczniku 🙈 napiszcie mi prosze kiedy moze spodziewac sie owulacji? Ile przed owulacja powinna zaczac starania?
I drugie pytanie, gdzies na forum wyczytalysmy,ze przed dniami plodnymi na tym clearblue powinna pojawic sie migajaca buzka,czy tak jest zawsze? Dotychczas wychodzilo puste kolo i dzis sama buzka,czy ma szanse na zajscie w ciaze,jesli zaczenie starania od dzis? Do kiedy powinna robic testy? Czy po pozytywnym powinna przestac? Bardzo chcialaby malenstwo, a juz dosc dlugo sie staraja :( dotychczas nie uzywala testow,jest to pierwszy cykl- poniewaz ma strasznie nieregularne miesiaczki i zdecydowala sie wspomoc. Temperatura dzis rowniez podskoczyla jej do 37.19- czy to juz owulacja? Czy ona dopiero nastapi po pozytywnym tescie? Sluz rowniez dzis zauwazyla przezroczysty.
Test tej drugiej firmy chce powtorzyc kolo godziny 23 jeszcze.
Bedziemy wdzieczne za kazda odpowiedz.
 

Załączniki

  • 20200718_210418.jpg
    20200718_210418.jpg
    478,2 KB · Wyświetleń: 105
  • 20200718_220256.jpg
    20200718_220256.jpg
    639,2 KB · Wyświetleń: 108
Do góry