reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test owulacyjny ponownie 10.01

Temperature mierzy się w kontakcie ze śluzówką czyli w ustach, pochwie lub w odbycie. Pomiar wykonuje sie bezpośrednio po przebudzeniu, w łóżku, przed wstaniem po minimum 6 godzinach snu i zawsze o tej samej godzinie. Takie pomiary należy wykonywać przez cały cykl (można pominąć czas krwawienia) i najlepiej wpisywać je do aplikacji, która wyznaczy kiedy do owulacji mogło dojść
Co do temperatury nie badam. Z ciekawosci zmierzylam tylko czoło i w dni kresek ciemnych mialam 37.3 . Nie wiem czy to cos znaczy.
 
reklama
Nie wiem czemu pomiar temperatury nazywasz fisiowaniem[emoji85][emoji2356]
Tysiące kobiet to robi, ja również i nie uważam, że zfisiowałam[emoji2272]
Powodzenia
Nie będę fisiować. Wystarczy mi, że zaczelam zabawę z paskami owu. Mam 38 lat, 3 dzieci, gdybym nie poronila w lipcu, nie podjelabym nawet starań o 4 dziecko. Obudziło to w nas pragnienie więc próbujemy, od 4 miesięcy bez rezultatów, niestety, stąd też paski zeby zobaczyć kiedy ta owulacja jest na prawdę, jesli sie nie uda. Raczej w tym cyklu zakończymy starania, być może przeszkodą w tym jest moj wiek.
 
Nie wiem czemu pomiar temperatury nazywasz fisiowaniem[emoji85][emoji2356]
Tysiące kobiet to robią, ja również i nie widzę powodu żeby nazywać to fisiowaniem.
Powodzenia
Nie mialam ma myśli nic zlego. Absolutnie nie umniejszam nikomu, kto robi wszystko, co może by wycelować w dzień owu. Piszę i myślę tylko o sobie, używając slowa "fisiowanie".
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dziś, chociaż wiem, że to szaleństwo zrobiłam test ciążowy. Do okresu 8 dni... wg kalendarza, wg ostatniego 12 dni.
 
Gdyby zdrowo-rozsądkowo spojrzeć, negatywny, aczkolwiek widzę jakiś cień. Z tym, że nie pamietam czy Pink ma te swoją fabryczną czy nie ? Od 3 dni czuje delikatne pobolewanie podbrzusza jak na okres. Okres 25.01 lub 28.01
 
reklama
Do góry