reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test Pappa

Sunshinee

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
8 Kwiecień 2021
Postów
62
Cześć

czy ktoś wie jak przeliczyć wyniki testu Pappa z krwi na MOM? Albo potrafi je zinterpretować? Beta 12,5 IU/l białko Pappa 1,33 IU/l. USG dopiero za tydzień liczyłam ze dowiem się coś więcej z wyników ale niestety nie bardzo je rozumiem... czy są jakieś normy? Krew pobrana w 11 tydz + 2 dni. Z góry dziękuje za odpowiedzi !
 
reklama
Aby obliczyć test PAPPA potrzebujesz zrobić USG podać wiek,waga, wzrost, ilość porodów, czy ciąża jest naturalna itp Niestety nikt na forum nie poda Ci wyniku
 
Możesz sobie tutaj swoje dane wpisać:
 
Możesz sobie tutaj swoje dane wpisać:
Dziekuje. Próbowałam uzupełnić ta stronę ale trzeba tam tez chyba wymiary dziecka podać a nie znam ich jeszcze. No nic chyba muszę uzbroić się w cierpliwość
 
Cześć dziewczyny!
U mnie TC 10+6 czyli 11 TC w środę - w momencie robienia badania Pappa, wyniki już są - wczoraj były, jednak bardzo mnie zaniepokoiły
Beta 28,47 IU/I mediana dla 11 tygodnia 44,83
Pappa 0,79 IU/I + info że badanie zostało wykonane 2 razy mediana dla 11 tygodnia 1,587
Wiek 30
Usg mam dopiero 2.11
Miała któraś podobnie i wszystko było ok?
Bardzo się boję skąd takie niskie wyniki 😯
 
Cześć dziewczyny!
U mnie TC 10+6 czyli 11 TC w środę - w momencie robienia badania Pappa, wyniki już są - wczoraj były, jednak bardzo mnie zaniepokoiły
Beta 28,47 IU/I mediana dla 11 tygodnia 44,83
Pappa 0,79 IU/I + info że badanie zostało wykonane 2 razy mediana dla 11 tygodnia 1,587
Wiek 30
Usg mam dopiero 2.11
Miała któraś podobnie i wszystko było ok?
Bardzo się boję skąd takie niskie wyniki 😯
Nikt Ci nie odpowie na to pytanie bo nie masz zrobionego usg. Same wyniki nie mówią kompletnie nic. Trisomie oblicza program komputerowy i zestawienie wszystkich wyników z usg. Cierpliwie czekaj na wizytę.
 
reklama
Nikt Ci nie odpowie na to pytanie bo nie masz zrobionego usg. Same wyniki nie mówią kompletnie nic. Trisomie oblicza program komputerowy i zestawienie wszystkich wyników z usg. Cierpliwie czekaj na wizytę.
Asiu, nie oczekuję diagnozy. Poprostu pytam czy któraś miała podobne wyniki. A to że muszę cierpliwie czekać to wiem 😶
 
Do góry