reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test Pappa

Asiu, nie oczekuję diagnozy. Poprostu pytam czy któraś miała podobne wyniki. A to że muszę cierpliwie czekać to wiem 😶
Ale same wyniki i tak nic nie powiedzą bo wystarczy, że kobieta jest w innym wieku i już będzie inne prawdopodobieństwo. Naprawdę nie ma sensu porównywać wyników i lepiej zaczekać do USG i wywiadu ginekologicznego.
 
reklama
Asiu, nie oczekuję diagnozy. Poprostu pytam czy któraś miała podobne wyniki. A to że muszę cierpliwie czekać to wiem 😶
Ale co Ci da informacja, że ktoś miał podobne wyniki? Jak cię to podniesie na duchu to jedynie wolną podjednostkę miałam zbliżoną do twojej bo miałam 30,80 ale mam 25 lat i moje STATYSTYKI niestety na pewno ze względu na wiek wypadną lepiej w stosunku do twoich.
 
Do góry