reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test pozytywny 7 dni przed miesiaczką

Dottis

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
16 Listopad 2019
Postów
69
Witam wszystkie przyszła lutowe mamy. Widzę że jeszcze nie ma takiego wątku więc zakładam.
Dziś zrobiłam test bo zaczęły mnie boleć piersi a u mnie to pierwszy objaw ciąży i jest pozytywny. Kalkulator pokazuje że jestem dopiero w 3+5 tc i termin na 16 luty 2021. Jeszcze nikomu nie mówiłam, bo to bardzo wcześnie. Sama jestem s szoku że test tak szybko pokazał kreski. Do terminu miesiączki jeszcze aż 10 dni. Mam już córeczkę 6 letnia i jedno poronienie za sobą pół roku temu. Wiem że trzeba na razie ostrożnie podchodzić dlatego nie chce nikomu mówić. Mężowi też nie mówię bo dziś naburmuszony i nie chce mi się mu mówić.
 
reklama
A możesz pokazać z ciekawości test bo aż nie chce mi się wierzyć, że 10 dni do miesiączki i juz pozytyw. To musiałaś mieć baaardzo wczesną owulację. I fakt, wątek taki już istnieje.
 
Tu test w pliku. Teraz kreska jest już mega wyraźna po kilku godzinach. W takim razie zaraz poszukam wątku mam z lutego żeby nie dublowac. Dzięki za informację. Dla ścisłości do miesiączki zostało 7 dni.
 

Załączniki

  • 20200607_101808.jpg
    20200607_101808.jpg
    712 KB · Wyświetleń: 10 069
Tu test w pliku. Teraz kreska jest już mega wyraźna po kilku godzinach. W takim razie zaraz poszukam wątku mam z lutego żeby nie dublowac. Dzięki za informację. Dla ścisłości do miesiączki zostało 7 dni.
Dla pewności zrób betę bo słyszałam, że te pink testy dają fałszywie pozytywny wynik. A 7 czy 10 dni to i tak długi czas, żeby testy wyszly pozytywne.
 
reklama
Do góry