reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test pozytywny 7 dni przed miesiaczką

Witam wszystkie przyszła lutowe mamy. Widzę że jeszcze nie ma takiego wątku więc zakładam.
Dziś zrobiłam test bo zaczęły mnie boleć piersi a u mnie to pierwszy objaw ciąży i jest pozytywny. Kalkulator pokazuje że jestem dopiero w 3+5 tc i termin na 16 luty 2021. Jeszcze nikomu nie mówiłam, bo to bardzo wcześnie. Sama jestem s szoku że test tak szybko pokazał kreski. Do terminu miesiączki jeszcze aż 10 dni. Mam już córeczkę 6 letnia i jedno poronienie za sobą pół roku temu. Wiem że trzeba na razie ostrożnie podchodzić dlatego nie chce nikomu mówić. Mężowi też nie mówię bo dziś naburmuszony i nie chce mi się mu mówić.
Gratulacje:) Rok temu o tej porze tez miałam objawy urodziłam 20.02
2020:)
 
reklama
Z dni przed @ test może wyjść pozytywny. Zwłaszcza te czułe. Zresztą owulacja mogła być wcześniej. Gratuluję i życzę spokojnej ciąży.
 
Tak dla ciekawostki piszę, że zrobiłam bętę (341) i potwierdza ciążę. Także musiała być wczesna owulacja i dlatego dziś mam 6 dni do miesiączki i testy pozytywne i betę też.
 
Cześć dziewczyny. Staramy się z mężem o Dzidziusia 3 cykl. Jestem 5 dni przed miesiączką. Do tej pory czułam się jak przed miesiączką, lekkie bóle brzucha i piersi. Aktualnie wszystkie bóle się wycofały. Zrobiłam dziś test z krwi. Podsyłam zdjęcie testu. Doradźcie proszę czy na Wasze oko jest nadzieja i czy testy domowe z krwi Babycheck są dobre.
 

Załączniki

  • IMG_20210415_144444.jpg
    IMG_20210415_144444.jpg
    1 MB · Wyświetleń: 693
  • IMG_20210415_144254.jpg
    IMG_20210415_144254.jpg
    963,7 KB · Wyświetleń: 695
reklama
Do góry