reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test

Mama2018mama

Fanka BB :)
Dołączył(a)
13 Lipiec 2020
Postów
6 987
W tamtym miesiacu mialam ciaze biochemiczna dostalam okresu po 26 dniach od ost krwawienia, jestem 6dni przed okresem jesli liczyc cykl 26 dni badz 8 dni przed okresem liczac 28 ktory zdarza sie przeważnie
Test nie z porannego moczu o czulosci 10 wyglada tak :
Mozliwe?
Zrobilam go bo bardzo bola mnie plecy, a mam tez przed soba i wesela i komunie
 

Załączniki

  • received_401002770874354.jpeg
    received_401002770874354.jpeg
    38,1 KB · Wyświetleń: 1 077
Ostatnia edycja:
reklama
Byc moze ta "miesiączka" to tylko krwawienie w ciazy, która sie utrzymała.
Powtórz test za dwa dni lub rób bete co 48 godzin.
Bo moim zdaniem to za wczesnie na tak mocne kreski.
Dziękuję za odpowiedź miesiączka byla pokaźna, z drugiej strony mysle ze chyba jakby to byla tamta ciaza to kreska bylaby chyba mocniejsza niewiem co myslec
 
Sama byłam w biochemicznej ale sprawdzałam betę która się wyzerowala. Oczyszczanie przeszło płynnie w okres o czym nie wiedziałam. W tym momencie jestem w 22 tc [emoji16]
Zrób betę i wszystko się wyjaśni [emoji16]
Trzymam kciuki [emoji106]
 
Sama byłam w biochemicznej ale sprawdzałam betę która się wyzerowala. Oczyszczanie przeszło płynnie w okres o czym nie wiedziałam. W tym momencie jestem w 22 tc [emoji16]
Zrób betę i wszystko się wyjaśni [emoji16]
Trzymam kciuki [emoji106]
Tak ja w tej biochemicznej mialam tak slaba kreske ze ledwo widoczna wiec nawet nie podejrzewam ze to ona jesli sie poronila bardziej mysle o tym czy ona nie byla mimo okresu
A moze blizniacza dalaby taki wynik?
A ja tez bylam w 1 biochemicznej a potem odrazu w ciazy z synkiem :)
 
reklama
reklama
Tak tak ale z tego co mi mowiono ze w luxmedzie trzeba miec teraz skierowanie ale niewiem szczerze czy to faktycznie tak jest ze wzgledu na wirusa
No jakos dziwnie ze trzeba miec skierowanie..to bys musiala isc do lekarza na nfz i ci da bo prywatnie to pojdziesz zaplacisz tyle kasy a itak tam nix nie zobaczy jeszcze
 
Do góry