reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test

Mama2018mama

Fanka BB :)
Dołączył(a)
13 Lipiec 2020
Postów
6 987
W tamtym miesiacu mialam ciaze biochemiczna dostalam okresu po 26 dniach od ost krwawienia, jestem 6dni przed okresem jesli liczyc cykl 26 dni badz 8 dni przed okresem liczac 28 ktory zdarza sie przeważnie
Test nie z porannego moczu o czulosci 10 wyglada tak :
Mozliwe?
Zrobilam go bo bardzo bola mnie plecy, a mam tez przed soba i wesela i komunie
 

Załączniki

  • received_401002770874354.jpeg
    received_401002770874354.jpeg
    38,1 KB · Wyświetleń: 1 077
Ostatnia edycja:
reklama
reklama
Kurcze ale bety a ja myslalam ze jak bylam w giazy u bylo 5 dni przed okresem 100 to duzo😁czyli moze moj test nie kłamie i bede miec jakiegos silacza lub silaczke😅
ja miałam ciąże biochemiczna w maj/czerwiec beta 18,5 spadła na 7 i przyszła @ 19 czerwca. Później w lipcu miałam mieć termin @ 20 lipca , a dzień przed @ zrobiłam test był pozytywny 😊 a w dzien terminu @ zrobiłam bete i wyszła 489,6, a po 48h 1777,0 😁✊🏻 także będzie dobrze trzymam kciuki!
 
ja miałam ciąże biochemiczna w maj/czerwiec beta 18,5 spadła na 7 i przyszła @ 19 czerwca. Później w lipcu miałam mieć termin @ 20 lipca , a dzień przed @ zrobiłam test był pozytywny 😊 a w dzien terminu @ zrobiłam bete i wyszła 489,6, a po 48h 1777,0 😁✊🏻 także będzie dobrze trzymam kciuki!
Tez mialam taka właśnie sytuację, 1 ciaza biochemiczna 56 potem okres 2 dni opóźnienia nastepny okres nie przyszedł synek ma 2.5roku :) następnie po roku od porodu ciaza ale przestało serduszko bic w 11 tyg i teraz biochemiczna byla a teraz poczekam na wyjaśnienie testu ten tydzien:)
 
Trzymam kciuki żeby test oznaczał dzidzie 🥰
Dziewczyny mam pytanie co do biochemicznej... tez ja przeszłam 😔 w necie wyczytałam ze można starać się w zasadzie zaraz... tz od następnego cyklu tylko nie wiem czy od tego cyklu który rozpoczął się krwawieniem czy czekać do kolejnej @ i dopiero wtedy...?
szczerze mówiąc kupiłam testy owulacyjne i chciałabym testować w tym miesiącu
 
Trzymam kciuki żeby test oznaczał dzidzie 🥰
Dziewczyny mam pytanie co do biochemicznej... tez ja przeszłam 😔 w necie wyczytałam ze można starać się w zasadzie zaraz... tz od następnego cyklu tylko nie wiem czy od tego cyklu który rozpoczął się krwawieniem czy czekać do kolejnej @ i dopiero wtedy...?
szczerze mówiąc kupiłam testy owulacyjne i chciałabym testować w tym miesiącu
Czesc, roznie lekarze podchodza do tego, ja mialam prawie 3 lata temu ciążę biochemiczna dostalam krwawienia - poronienia i zaraz staralam się o 2 dzidziusia, kolejnego okresu nie dostałam mam z tego cyklu zdrowego synusia:) teraz biochemiczna i znow odrazu starania, test pozytywny i liczę na powtórke:) tak wiec trzymam sie tego ze po biochemicznej łatwiej zajść w ciążę 🐱
 
reklama
Do góry