reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Testy ciążowe

Jeśli masz na myśli, że zawsze na tej konkretnej firmie testów, to nie wiem, bo się nie znam.
Ale nie jest tak, że na każdym teście jest jasna kreska, bo u mnie co miesiąc biel aż bije po oczach 😄

Mówię o tym jednym konkretnym modelu z Rossmann

Ja jestem fanką pink strumieniowych. Jak brak ciąży, a jak ciąża to cień 😉
 
reklama
A macie jakieś doświadczenia z testami owulacyjnymi z tej firmy? Bo właśnie sprawdziłam i w tym cyklu robilam testy facelle owulacyjne i niby kreska wychodziła wyraźnie ale ciągle nie było pozytywnego (nie była ciemna tak samo jak kontrolna). Pewnie te owulacyjne są też słabe...
 
A macie jakieś doświadczenia z testami owulacyjnymi z tej firmy? Bo właśnie sprawdziłam i w tym cyklu robilam testy facelle owulacyjne i niby kreska wychodziła wyraźnie ale ciągle nie było pozytywnego (nie była ciemna tak samo jak kontrolna). Pewnie te owulacyjne są też słabe...
Testy owulacyjne maja to do siebie, ze one wyczuwają tylko hormon, który jest przy owulacji, ale te testy mogą Ci wychodzić pozytywne do samiuteńkiego okresu, testy nie dają gwarancji ze akurat dzisiaj jest ta owulacja, czytałam ze niektórym babeczkom te testy tak właśnie robiły, wiec ta ciemniejsza kreska nie zawsze jest 100% owulacją, tylko monitoring daje 100% pewność, ale nie twierdze, ze te testy są złe, ja ich nigdy nie używałam, bo nie staram się o dziecko, ale z tego co czytałam to troszkę lipa :)
 
Napisz jak to się u Ciebie rozwinęło, bo mi się kiedyś płyn Listerine wylał na ten test i tez pokazał druga kreskę 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
Robiłam ten drugi test razem ze szwagierką właśnie 😅 jej się spóźnia miesiączka dłużej , zrobiłam sobie najpierw ten różowy tak na spontanie .. bo został jej poprostu .. no i wynik w pierwszym moim kom . Potem, by się utwierdzić , czy szwagierka ma rację czy ja , poszłyśmy kupić nowe testy (na drugi dzień ) i wyszedł mi ten wynik z mojego drugiego komentarza. Szwagierka robiła w tym samym czasie ten sam test tej firmy , no i jej jest negatywny , w miejscu drugiej kreski czysciutki. Więc chyba mi nie zrobił psikusa, mam nadzieję 😅
 
To jest zdjęcie tego wczorajszego. I przed chwilą zrobiłam jeszcze paskowy. Chyba nie da się zaprzeczyć 🙂 mogę się cieszyć ? ♥️
IMG_20220301_144509.jpg
IMG_20220301_140629.jpg
 
Dziewczyny a czy mogła bym zadać którejś z was intymne pytanie ? Na priv ? Mam pewien problem
 
reklama
W sumie napiszę tutaj , bo nie wiem czy ktokolwiek dostał taki lek na infekcję, i z takim dawkowaniem oraz czy pomogło. A że mieszkam Niemczech, to łatwiej będzie o odpowiedź tutaj w poście :)
Więc tak. Pojawiła się infekcja , dostałam w aptece ten lek (załącznik) dawkowanie 3 x dziennie maść w tym 1x globulka. Brać maks 3 dni , a jeżeli nie będzie poprawy to do lekarza. Czy któraś z pań będących tutaj dostała taki lek ? I czy takie dawkowanie ? Nie powiedziałam aptekarce że jestem w ciąży 🤦🙈
 
Do góry