reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Testy owulacyjne - jakie?

matkaniewariatka

Fanka BB :)
Dołączył(a)
18 Marzec 2021
Postów
7 447
Dziewczyny, mam problem z testami owulacyjnymi. Z jednej firmy mam wrażenie zawsze wychodzą mi negatywne, z innej zawsze pozytywne. Wczoraj zrobiłam test Facelle - wyszedł pozytywny. Dziś w ramach porównania zrobiłam kolejny Facelle i drugi z Allegro - Facelle pozytyw nadal, Allegro negatyw. Totalne zagubienie. Co o tym myślicie i jakiej firmy testy są dla Was niezawodne?
 

Załączniki

  • 2E459AED-108D-4406-A100-FDDAB8D55BCB.jpeg
    2E459AED-108D-4406-A100-FDDAB8D55BCB.jpeg
    1,4 MB · Wyświetleń: 2 946
  • 9D2CA056-9FCA-40D4-8950-4848A712BFB2.jpeg
    9D2CA056-9FCA-40D4-8950-4848A712BFB2.jpeg
    1,4 MB · Wyświetleń: 944
reklama
Ja zainwestowałam w testy owulacyjne easy home i jestem z nich mega zadowolona zresztą całe Stany Zjednoczone na nich testują. Ja je kupiłam na amazonie.
 
Tutaj przykład testu z moim pikiem LH. 🙂
 

Załączniki

  • 44fd1f29-1249-45a5-b0a8-a4864d63d998.jpg
    44fd1f29-1249-45a5-b0a8-a4864d63d998.jpg
    117,7 KB · Wyświetleń: 639
Ja cały miesiąc robiłam i wszystkie były negatywne, dwóch różnych firm, w 26dc zrobiłam test ciazowy i zaskoczył. Teraz aby beta rosła 🙈
 
Dziewczyny, mam problem z testami owulacyjnymi. Z jednej firmy mam wrażenie zawsze wychodzą mi negatywne, z innej zawsze pozytywne. Wczoraj zrobiłam test Facelle - wyszedł pozytywny. Dziś w ramach porównania zrobiłam kolejny Facelle i drugi z Allegro - Facelle pozytyw nadal, Allegro negatyw. Totalne zagubienie. Co o tym myślicie i jakiej firmy testy są dla Was niezawodne?
Wg mnie też tylko z 14go pozytywny. Druga kwestia jest taka, że ja bym na Twoim miejscu używała w danym cyklu (a najlepiej w każdym) tych samych testów ponieważ łatwiej porównać. No i najważniejsze, testy owu też miewają różną czułość 🙂

Od siebie dodam jeszcze, że najlepiej rozpocząć współżycie w momencie kiedy zaczyna pojawiać się kreska, wiadomo wtedy że owu się zbliża bo lh wzrasta. Mniejsze prawdopodobieństwo przeoczenia piku. No i ja również zaszłam w jedną z trzech ciąż przy testach owulacyjnych negatywnych. Powodzenia 🙂
 
Wg mnie też tylko z 14go pozytywny. Druga kwestia jest taka, że ja bym na Twoim miejscu używała w danym cyklu (a najlepiej w każdym) tych samych testów ponieważ łatwiej porównać. No i najważniejsze, testy owu też miewają różną czułość 🙂

Od siebie dodam jeszcze, że najlepiej rozpocząć współżycie w momencie kiedy zaczyna pojawiać się kreska, wiadomo wtedy że owu się zbliża bo lh wzrasta. Mniejsze prawdopodobieństwo przeoczenia piku. No i ja również zaszłam w jedną z trzech ciąż przy testach owulacyjnych negatywnych. Powodzenia 🙂
Dzięki :) już się trzymam tyko tych z Facelle i dobrze ze tamten miesiąc testowałam dalej, bo okazało się ze owulacja była wiele dni później i wcale tego 14.04 jeszcze to nie był pik 😳 wstawiam zdjęcia :)
 

Załączniki

  • 07184D20-E2DF-4C12-B70C-943CBB0ECA50.jpeg
    07184D20-E2DF-4C12-B70C-943CBB0ECA50.jpeg
    92,4 KB · Wyświetleń: 1 345
Kochana ja Ci polecam szczerze testy owulacyjne clearblue z takim czytnikiem.
Gdy zbliża się owulacja to na czytniku pokazuje się uśmiechnięta buźka 😊 my z mężem teraz 4 miesiąc starań w tym ten ostatni właśnie z testami clearblue i dzisiaj test ciążowy pozytywny 🥰 aplikacja na telefonie źle pokazywała mi owulację, która tak naprawdę była tydzień później.
Więc polecam u nas podziałały za pierwszym razem 😊
 
reklama
Do góry