reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Testy owulacyjne- szansa?

Ja co miesiąc mówię sobie, ze pójdę na betę poprostu, ale kończy się duża iloscia testów😕
Rozumiem Cię bo ja teraz nie mam zamiaru również iść na betę, miesiąc temu szlam praktycznie pewna, ze sie udało i głównie po to by za dwa dni powtórzyć i sprawdzić przyrost ale no nie wyszło :/
 
reklama
Rozumiem Cię bo ja teraz nie mam zamiaru również iść na betę, miesiąc temu szlam praktycznie pewna, ze sie udało i głównie po to by za dwa dni powtórzyć i sprawdzić przyrost ale no nie wyszło :/
Zrobiłam test. Wyszedł bladzioch. Ale tak jasny, ze aparat nie łapie. Boje sie cieszyc. Jutro rano powtórzę, może aparat złapie..
 
Na Pinku.

Facelle skyszalam, ze niby cienie wychodzą ale np miesiąc temu miałam je i nie wyszła nawet poświata, nie wiem od czego to zależy
O pinku tez niby różne opinie są 🤷‍♀️ No to moje facelle z zeszłego miecha niestety. Także osobiście nie polecam, ale jak zakładałam swoj wątek było kilka dziewczyn u których wskazywały ciąże i faktycznie w niej były :/ wiec ja tez totalnie nie rozumiem :(
 

Załączniki

  • D98B8E7A-21DF-42B1-89A6-4DDF2F856E09.jpeg
    D98B8E7A-21DF-42B1-89A6-4DDF2F856E09.jpeg
    1,4 MB · Wyświetleń: 131
O pinku tez niby różne opinie są 🤷‍♀️ No to moje facelle z zeszłego miecha niestety. Także osobiście nie polecam, ale jak zakładałam swoj wątek było kilka dziewczyn u których wskazywały ciąże i faktycznie w niej były :/ wiec ja tez totalnie nie rozumiem :(
O kurczę i nic nie było? Może biochem?

Mi pink w pierwszej ciazy, która donosiłam pokazał ciąże i jakoś mu ufam 😅 ale szczerze jak poczyta się na forum to tyle testów robiło psikusy..
 
O kurczę i nic nie było? Może biochem?

Mi pink w pierwszej ciazy, która donosiłam pokazał ciąże i jakoś mu ufam 😅 ale szczerze jak poczyta się na forum to tyle testów robiło psikusy..
Test od góry robiony w piątek, ten dolny w sobotę. Beta w poniedziałek 0,1. Możliwe, ze aż tak spadła tak szybko ? Wydaje mi się, ze nie ale pewności nie mam :/
Tak jak mówisz, o bobo tez dużo słyszałam :( bo nie ma rady chyba na żadne. Jeszcze jak dziewczyny patrzą po czasie to rozumiem, ze coś tam się zadziac mogło i to na pewno miarodajny test nie jest ale u mnie te kreski były w ciągu 3-5 min :/ 🤷‍♀️
 
reklama
Test od góry robiony w piątek, ten dolny w sobotę. Beta w poniedziałek 0,1. Możliwe, ze aż tak spadła tak szybko ? Wydaje mi się, ze nie ale pewności nie mam :/
Tak jak mówisz, o bobo tez dużo słyszałam :( bo nie ma rady chyba na żadne. Jeszcze jak dziewczyny patrzą po czasie to rozumiem, ze coś tam się zadziac mogło i to na pewno miarodajny test nie jest ale u mnie te kreski były w ciągu 3-5 min :/ 🤷‍♀️
wniosek jeden.. iść na betę, ale wiadomo kobiety mózg chcącej dziecko działa inaczej..

To musi być strasznie przykre, zwlaszca dla kobiet które starają się bardzo długo i widza fałszywie dodatni..
 
Do góry