reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Testy owulacyjne- szansa?

wniosek jeden.. iść na betę, ale wiadomo kobiety mózg chcącej dziecko działa inaczej..

To musi być strasznie przykre, zwlaszca dla kobiet które starają się bardzo długo i widza fałszywie dodatni..
No dokładnie tak jak mówisz, nie każdy kobiecy mózg potrafi zachować taki spokój. No nic testuj jutro i dawaj znać, jak wytrwam za testuje w środę, a jak nie to może tez jutro ;)
 
reklama
Dziś facelle strumieniowy i pink. Na obu bardzo blada kreska. Brzuch „boli” jak na okres.. sama już nie wiem. Jutro pojade rano na betę bo zwariuje..
 
Dziś facelle strumieniowy i pink. Na obu bardzo blada kreska. Brzuch „boli” jak na okres.. sama już nie wiem. Jutro pojade rano na betę bo zwariuje..
Tez zrobiłam pink i jakiś aptekowy, ale cień cienia taki, ze to tylko fabryczna po prostu. Ale to były moje ostatnie testy wiec już po prostu więcej nie kupię i czekam do soboty. Jeśli @ nie przyjdzie walne wtedy. Ale tak jak mówiłam, nie liczę na to, @ będzie na czas lub wcześniej tak mnie brzuch nawala 😳
 
Tez zrobiłam pink i jakiś aptekowy, ale cień cienia taki, ze to tylko fabryczna po prostu. Ale to były moje ostatnie testy wiec już po prostu więcej nie kupię i czekam do soboty. Jeśli @ nie przyjdzie walne wtedy. Ale tak jak mówiłam, nie liczę na to, @ będzie na czas lub wcześniej tak mnie brzuch nawala 😳
Mi na pinku jak nie było ciazy to nie wychodziło nigdy coś. Ale masz racje, nie rób więcej. Jeśli nie przyjdzie to wtedy będzie czas testowana.
Mnie brzuch właśnie nie ze boli ale tak nisko jakby miesiackzowo ale nie tak ze umieram z boli poprostu czuje dyskomfort..
 
Mi na pinku jak nie było ciazy to nie wychodziło nigdy coś. Ale masz racje, nie rób więcej. Jeśli nie przyjdzie to wtedy będzie czas testowana.
Mnie brzuch właśnie nie ze boli ale tak nisko jakby miesiackzowo ale nie tak ze umieram z boli poprostu czuje dyskomfort..
To może u Ciebie bardzo powolutku się rozkręca ❤️ A kreski dziś do uchwycenia czy dalej nie ?
Ja może nie umieram, ale no czuje duży dyskomfort. Ale piersi nic, nawet tkliwe nie są co wlasnie na okres już powinny 🤔
 
To może u Ciebie bardzo powolutku się rozkręca ❤️ A kreski dziś do uchwycenia czy dalej nie ?
Ja może nie umieram, ale no czuje duży dyskomfort. Ale piersi nic, nawet tkliwe nie są co wlasnie na okres już powinny 🤔
Bladziutkie.. dzisiaj sobie na spokojnie liczyłam rano to miesiączka wypada w niedziele.. mam nadzieje, ze się rozkręca coś dzisiaj wiec 5 dni do miesiączki..
ja piersi to samo, ale mnie na okres to nie łapie.. cały ten cykl jest skomplikowany, a starania jeszcze bardziej..
 
Bladziutkie.. dzisiaj sobie na spokojnie liczyłam rano to miesiączka wypada w niedziele.. mam nadzieje, ze się rozkręca coś dzisiaj wiec 5 dni do miesiączki..
ja piersi to samo, ale mnie na okres to nie łapie.. cały ten cykl jest skomplikowany, a starania jeszcze bardziej..
Dalej trzymam kciuki za Ciebie ❤️ Ja mam tak jak mówiłam na 12.04 zobaczymy. Aktualnie odpuszczam, postaram się nie myśleć do soboty i wtedy ewentualnie zatestowac, chyba, ze @ przyjdzie wcześniej to dam znać ❤️
 
reklama
Do góry