reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Testy owulacyjne

Dołączył(a)
5 Marzec 2018
Postów
6
Hej dziewczyny, wiecie dlaczego kreski na testach wychodzą rano ciemniejsze a wieczorem jaśniejsze? Mimo że nie piję tyle samo czasu przed testem? Dzisiaj ranowyszedł taki, myślicie że to pozytyw? Wieczorem pewnie wyjdzie jaśniejsza, a jutro rano znowu ciemna. Którymi testami się kierować, z rana czy z wieczora?

 
reklama
Ja słyszalam, ze najlepiej testy owulacyjne robic wieczorem i 2h przed testem ograniczyć picie. A wieczorem, bo wieksze stezenie jest.
 
A rano robisz z porannego moczu ? Generalnie jeśli tak, to nie powinno się tak robić nawet w instrukcjach testów owulacyjnych jest to podkreślone.
 
A rano robisz z porannego moczu ? Generalnie jeśli tak, to nie powinno się tak robić nawet w instrukcjach testów owulacyjnych jest to podkreślone.
Nie, wstaje koło 7 a testy robię o 11. Dzisiaj wieczorem znowu wyszla słabsza kreska niż rano. Dziwne, bo wieczorem powinno być właśnie większe stężenie
 
Ja też tak miałam. Rano wychodziły mi ciemniejsze, a wieczorem dużo jaśniejsze. 🤷🏼‍♀️

Rano robiłam o 10, wstawałam o 7, jechałam z dzieckiem do przedszkola, potem zakupy i potem test. Nie był z pierwszego moczu. 🤷🏼‍♀️

Wydaje mi się, że w nocy jednak nie pijesz. I rano co najwyżej jedna herbata czy kawa. A przez cały dzień mimo wszystko dużo pijesz, a to woda, herbata, kawa, zupa itd... i nawet jak nie pijesz 2h przed testem, to jednak cały dzień piłaś. 🤷🏼‍♀️ A w nocy nie.
 
Patrzyłam kiedy najciemniejszy rano wyszedł i jaki był wtedy dzień przed wieczorem i wieczorem po tym porannym 🤷🏼‍♀️
 
Mam pytanko czy to juz test owulacyjny pozytywny ? Kiedy dzialac ?
 

Załączniki

  • Screenshot_20210226-200017_Gallery.jpg
    Screenshot_20210226-200017_Gallery.jpg
    186 KB · Wyświetleń: 97
reklama
Jeżeli dobrze pamiętam kontrolna kreska jest przy tej niebieskiej części a testowa poniżej to test pozytywny. Możecie próbować. Szansa na owulację 24-36h od pozytywnego testu.
Tak dokladnie. Dzieki za odpowiedz. Pierwszy raz mam az tak pozytywny test tzn ze ta kreska jest az tak czerwona
 
Do góry