reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Testy owulacyjne

My z mężem w trakcie dni płodnych uprawiamy seks codziennie, nawet 2 razy dziennie. Nie wiem czy jest jakaś reguła co ile trzeba to robić, niby słyszałam że najlepiej co 2 dni ale kto to wie. My się staramy ponad rok mąż bierze leki bo nasienie słabe. Już dwa miesiące bierze leki na poprawę nasienia chcemy teraz jak najwięcej uprawiac seks i liczyć na cud że obejdzie się bez inseminacji
 
reklama
My z mężem w trakcie dni płodnych uprawiamy seks codziennie, nawet 2 razy dziennie. Nie wiem czy jest jakaś reguła co ile trzeba to robić, niby słyszałam że najlepiej co 2 dni ale kto to wie. My się staramy ponad rok mąż bierze leki bo nasienie słabe. Już dwa miesiące bierze leki na poprawę nasienia chcemy teraz jak najwięcej uprawiac seks i liczyć na cud że obejdzie się bez inseminacji

Wiesz co moja gine kazala regularnie uprawiać seks caky cykl, ale jak u was bedzie, musisz podpytac lekarza co w takim wypadku, bo moj nie ma slabego nasienia a i tak bierze suple na nie, zeby wzmocnic. Dzis mam sluz plodny, ale tssy owu juz słabszy
 
My jesteśmy po wielu badaniach i wizytach u naszego ginekologa, według niego leki mogą pomóc ale to jest bardzo mały procent szansy. Jeśli w tym cyklu nie zajdzie żaden cud, w maju przy kolejnym cyklu muszę brać Lametta i Miovelia na kilka dni przed inseminacja.
 
Hejka, wynik prolaktyna w 2 fazie cyklu to u mnie 619,6 mlu/l
Co wy na to??? 🤦‍♀️ Zakres dopuszczalny 127-637
Jakos wysoko...
Chyba..
Imię ktoś przeliczyć na ng/ml?
 
reklama
Hej hej, z 5 dnia cyklu

TSH 2,57
Fsh 5,7 mlu ml
Lh 7,82
Estradiol 56,22 pq/ml
Prolaktyna 17 ng ml
Testosteron 43 nq dl
Dheas4 275,30 ng/ml
Co wy na to? Ktoś zinterpretować potrafi? Jedynie stosunek lh do fsh jest lekko wyższy niż 1...


Co wy na to? Jest ok czy spinać dalej że hormony szaleją? :(
Ostatni okres dość skapy, trwał 2 dni, nie wiem czy to stres czy coś innego...
 
Do góry