reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Testy owulacyjne

reklama
No ale dopytywałam, jak mam to rozumieć, na usg było widać taka plamę w macicy, i on do mnie No nie wiem co to, nie wiem, może to jakiś polip, może to taka twoja uroda, tak mnie oglupil, że wyszłam stamtąd bardziej oszołomiona niż byłam, raz mówi, że sprawdzimy czy owulacja była, poczym mówi, że nie da się na tym usg zobaczyć czy była czy jej nie bylo 😭
 
No okej, ja to rozumiem, ale on dał mi inny lek na stymulację jajników, bo na pewno dostanę okresu, a nie był mi w stanie jasno powiedzieć, czy owulacja była czy nie, tego nie rozumiem, raz powiedział, widaće że jest dużo płynu, że pęcherzyk się rozlał, a jednak nie mam szans na ciążę?
Wiesz co, może nie był pewien bo np. jelita zasłaniały jajnik. Czasami tak się zdarza. Chociaż jeżeli mam być szczera, to nie wiem na jakiej podstawie można stwierdzić, że nie masz szans na ciążę, jeżeli stwierdził owulację. No chyba że owu nie było no to szans nie ma

Masz opis badania?

Ja bym 7 dni po domniemanej owulacji zrobiła progesteron.
 
No ale dopytywałam, jak mam to rozumieć, na usg było widać taka plamę w macicy, i on do mnie No nie wiem co to, nie wiem, może to jakiś polip, może to taka twoja uroda, tak mnie oglupil, że wyszłam stamtąd bardziej oszołomiona niż byłam, raz mówi, że sprawdzimy czy owulacja była, poczym mówi, że nie da się na tym usg zobaczyć czy była czy jej nie bylo 😭
Jak tam tego czytam to mam wrażenie, że chodzisz do tego samego lekarza co ja 😂 też raz byłam sprawdzić i wyszłam od niego głupsza niż byłam. W końcu poszłam zrobić badanie progesteronu sama 😄
Też szukam innego lekarza
 
Chyba tak zrobię, ale 7 dzień wypada w sobotę, to w poniedziałek rano zrobię badanie i wtedy będę szukała innego lekarza, bo na prawdę jestem głupsza niż byłam
 
Ale on mi nawet nie dał żadnych badań, to jak nie ma szans na ciążę, to po co mówi, że owulacja była, on tych jajników tak na prawdę nie obejrzał dobrze, one takie były zalane, tak zrozumiałam, że on tylko macicę oglądał... Bez sensu to wszystko
 
reklama
Ale on mi nawet nie dał żadnych badań, to jak nie ma szans na ciążę, to po co mówi, że owulacja była, on tych jajników tak na prawdę nie obejrzał dobrze, one takie były zalane, tak zrozumiałam, że on tylko macicę oglądał... Bez sensu to wszystko
No dziwne to wszystko. Bo albo widać ciałko żółte, albo nie. Ale to trzeba jajniki obejrzeć. W macicy to co najwyżej grubość endometrium. Jak za cienkie to nie ma szans na zapłodnienie.

Masz jakiś opis z badania?
 
Do góry