reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Testy owulacyjne

reklama
Dzień dobry ☺️ sprawa wygląda następująco temperatura 36.67, jak jutro nie wzrośnie, tak jak w poprzednim cyklu, to ja już chyba za głupia jestem na to poznawanie siebie 🤷‍♀️
 
Dzień dobry ☺️ sprawa wygląda następująco temperatura 36.67, jak jutro nie wzrośnie, tak jak w poprzednim cyklu, to ja już chyba za głupia jestem na to poznawanie siebie 🤷‍♀️
Wiesz co, niestety ale nie to wygląda na cykl bezowulacyjny. Jeżeli chcesz sprawdzić, to najlepiej iść do ginekologa na USG. A jak nie, to chociaż oznaczyć poziom progesteronu we krwi jakieś 7 dpo po domniemanej owulacji.
 
No i sama nie wiem😂 zrobił mi usg, stwierdził, że niby pęcherzyk się rozlał, niby owulacja była, a na ciążę już w tym cyklu nie mam szans, nawet nie wiem jak mam to rozumieć 🤦‍♀️ oglądał te macice, mówi, że jakoś tak dziwnie jest, ale to może moja uroda, niby wygląda jakby jakiś polip był, a nie jest w stanie zobaczyć czy owulacja wystąpiła, taki misz masz, że chyba lekarza zmienię 🤦‍♀️
 
No i sama nie wiem😂 zrobił mi usg, stwierdził, że niby pęcherzyk się rozlał, niby owulacja była, a na ciążę już w tym cyklu nie mam szans, nawet nie wiem jak mam to rozumieć 🤦‍♀️ oglądał te macice, mówi, że jakoś tak dziwnie jest, ale to może moja uroda, niby wygląda jakby jakiś polip był, a nie jest w stanie zobaczyć czy owulacja wystąpiła, taki misz masz, że chyba lekarza zmienię 🤦‍♀️
Może chodziło o to, że w tym cyklu już brak szans na ciąża bo jest już PO owulacji a nie przed
 
reklama
No okej, ja to rozumiem, ale on dał mi inny lek na stymulację jajników, bo na pewno dostanę okresu, a nie był mi w stanie jasno powiedzieć, czy owulacja była czy nie, tego nie rozumiem, raz powiedział, widaće że jest dużo płynu, że pęcherzyk się rozlał, a jednak nie mam szans na ciążę?
 
Do góry