reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Testy owulacyjne

pchełka10.05

Zadomowiona(y)
Dołączył(a)
15 Czerwiec 2005
Postów
168
czesc jak jutro dobrze pójdzie u gina to chce kupic testy owulacyjne to dla mnie ostatnia szansa o ile jeszcze mam szanse jutro sie okarze :( :( powiedcie mi jak sie je stosuje i czy sa dobre czy któras z was zaszła w ciaze z ich pomoca i jak długo to trwało a takze kiedy najlepiej jest je robic ??? p[ozdrawiam asia
 
reklama
Asiu- ja nie miałam jeszcze doświadczenia z testami owulacyjnymi (i może nie będę ich potrzebować.. ;)) ale podobno dzialają :) moja koleżanka tak zaszła w ciąże- miała bardzo długie cykle i nie wiedziała kiedy ma owulację, no i spróbowała z testami..i udało się ::) zaczyna się testowac tak mniej więcej od dnia kiedy owu powinna być, jeżeli ja miałabym spróbować to- nie wiem czemu- ale zaufałabym bardziej tym droższym- z apteki,
powodzenia i daj znać koniecznie jak poszło.. ;)
pozdrawiam cieplutko :)
 
Ja po raz pierwszy zastosowałam w poprzednim cyklu. Kupiłam w aptece ClearPlan, ale taniej przez ich stronkę internetową. Zaraz Ci znajde adres. Przysyłają kurierem po 1-2 dniach. Co prawda nie powiodło mi się, ale być może dlatego że leczyłam się przed owu na zapalenie dróg moczowych. W tym cyklu dalej będę używać. Pozdrawiam
 
Ja w tym miesiącu pierwszy raz zastosowałam testy zobaczymy z jakim skutkiem ;) Kupiłam na allegro. Pierwszy test zrobiłam w 11dc bo mnie troszkę jajnik zaczął boleć, ale dwie piękne krechy wyszły 15 dc.
 
Oby Magdalenko, ale nie pozostaje nic innego jak tylko poczekać. Mam takie marzenie, aby wszystkie starające do końca roku zafasolkowały. Może jak rejestrowałam się to jakiś abonament wykupiłam na tą część ;) oj trzeba koniecznie to zmienic ;D
 
reklama
Dziewczyny, jeśli stosowałyście testy owu to może wiecie, czy może być owu z niskim poziomem LH (wg testu), bo podczas dwóch ostatnich cykli testy wypadły mi negatywne, tzn. kreseczka była bardzo jasna. czy może coś z moimi hormonkami jest nie tak?
 
Do góry