reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Testy owulacyjne

reklama
ślicznie dziękuję :) :) :)
jutro zorientuję się ile kosztuje w aptece i w razie czego dam znać.. ;)
a! i trzymam kciuki za fasolinkę ;D
 
Lalafu myślę, że wizyta u gina to dobry pomysł. Doradzi Ci, co i jak.
Ja mam problemy z jajeczkowaniem ale z powodu niedoborów progesteronu - pęcherzyk nie pęka, tylko zapada się nie uwalniając jajeczka. Ale za 2-3 tyg zaczynam nad tym pracować.
 
Lalafu wydaje mi się, ze czytałam że cykl powinno sie liczyc od pierwszego dnia krwawienia a nie plamienia, wiec mozesz miec 10 dc i owulacje jeszcze przed sobą. Poza tym mogę ci jeszcze powiedzieć na moich testach owul pisało że najlepiej robić 8-20 godzina- no tak w sumie robilas...A jesli chodzi o prolaktyne - nadmiar prolaktyny powoduje że jest za mało progesteronu... Powinnas to po prostu sprawdzic robiąc badania hormonalne. Ja na wysoką prolaktyne dostałam bromergon (bromocorn i inne odpowiedniki - to to samo) i biore go już półtora roku i mi sie prolaktyna unormowala. Jak chcesz to przysle ci na maila materialy w których to opisuja, wyślij mi adres na priva jesli chcesz. Pozdrawiam
 
Dzis robilam test owul. Wyszedl wynik negatywny. Ale od paru dni rwie mnie w brzuchu i tak sie zastanawiam, czy jesli to fasoleczka to czy tez by wyszedl negatywny?
 
reklama
Do góry