reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Testy owulacyjne

reklama
Witam!

Ja mam do odsprzedania takie testy owulacyjne,kupilam je ale okazalo sie ze nie sa mi juz potrzebne,mam 7 takich testow.Jesli ktos bylby zainteresowany to podaje mojego e-maila kornela44@wp.pl lub moj numer gg 2484166.Kupilam je przez inetrnet.Pozdrawiam :)
 
a ja mam takie pytanko
ile mniej więcej testow "popsułyście" w jednym cyklu?
Bo jesli pojawi się @ zamierzam kupic i nie wiem ile szło wam na 1 cykl zanim były II

no i czy warto kupowac na allegro?
 
ja też kupowałam testy owu na allegro u ewy analityk :)
i tak jak u Elżbietki trochę ich szło ze względu na nieregularne cykle
testowałam chyba ze 3 albo 4 cykle
pomogły mi też w określeniu konkretnego dnia owu gdy miałam cykl z wywoływaną owu przez leki - ze względu na długi weekend nie było mozliwości monitorowania pęcherzyka stąd testy
jak skutecznie określiły owu to widać po moim suwaczku :p
 
reklama
Do góry