reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Testy owulacyjne

Ja zaciążyłam w pierwszym cyklu urzywania testów. Nie wiem czy dzięki nim, ale akurat wtedy się udało.
Kupiłam je tez na Allegro od Ewy analityk.
 
reklama
Elżbietko , dziewczyny

mam pozytywny test owulacyjny - lekka różnica miedzy kreseczkami w 23 d.c.
czy mogę mieć podwójną owulację?
cykle mam 28 dniowe - czy to owu przed @ dodatkowa?
rety - zrobiłam tak przypadkowo

dziewczyny używające testów - czy cos takiego sie komus przytrafiło?
 
anusieńko, wiem ze w ciązy testy owu wychodzą pozytywne :)
czasami zdarzają sie podwójen owulacje, ale to w bardzo bliskim odstepie czasu od siebie.
u mnie wychodziły czały czas dwie krechy na owulacyjnych, ale ja mam pco.
 
Elżbietka pisze:
anusieńko, wiem ze w ciązy testy owu wychodzą pozytywne :)
czasami zdarzają sie podwójen owulacje, ale to w bardzo bliskim odstepie czasu od siebie.
u mnie wychodziły czały czas dwie krechy na owulacyjnych, ale ja mam pco.

:) ja nie mam pco!

tzn. on wyszedł taki ,że druga kreska jest widoczna ale nie jest tak samo mocna.
 
Elżbietka pisze:
może to wcześniutka ciaza?? kiedy miałas owu??

Elus ja juz sie nie nastawiam owu było około 12- 13 dni temu - w tym cyklu z racji urlopu gina nie było monitoringów tylko testy owu -.
A do @ mam jeszcze około 5 dni -dziś 23 d.c. dopiero
 
A powiedzcie mi dziewczyny, czy na wyniki takich testów wpływa np. wypicie alkoholu?? I gdzie jest lepiej te testy kupic w aptece czy na allegro (gdzie są tańsze)?? A czy trzeba je robic codziennie o jednakowej godzinie żeby były dokładniejsze??
 
alkohol z tego co mi wiadomo, nie wpływa na wynik testu.
tańsze są zdecydowanie na allegro, a które lesze to nie wiem :) używalam tylko allegrowych :)

anusieńko, ja tam mocno trzymam kciuki za ciebie :) i śłe fluidki :)
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
Ja w zeszlym miesiacu stosowalam testy owulacyjne i mierzylam temperature.Przytulanko bylo we wszystkie mozliwe dni plodne i nici z malenstwa.@ przyszla w terminie.Teraz nie mierze tempki i nie uzywam innych metod ulatwiajacych zaciazenie :) Co ma byc,to bedzie ;)
 
reklama
Do góry