reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Testy owulacyjne

W tym cyklu tez kupilam testy owulacyjne, w jednym opakowaniu 5 szt. moje cykle trwaja ok.28-30 dni, zaczelam testowac w 11 d.c, pozytywny test wyszedl mi w 15 d.c., a dzis robilam test ciazowy i ukazaly mi sie dwie kreseczki. Wiec moge potwierszic doswiadczeniem, ze te testy sa niezlym wsparciem, dla niecierpliwych, oczekujacych...
 
reklama
ogromniaste gratulacje !!!!!!!!! dziewczyny mam pytanko jak zrobie sobie test owulacyjny i wyjdzie mi pozytywnie to słyszałam ze trzeba iles czasu odczekac cos koło 36 godzin ????? napiszcie mi prosto z mostu jak to jest jak mi wyjdzie test owulacyjny to kiedy mam zaczac sie przytulac ???? i kiedy o jakies porze najlepiej robic takie testy >?????? to bedzie mój 1 raz z testami owulacyjnymi wiec jestem zielona :-)) pozdrawiam asia
 
nowika, gratuluje bardzo mocno!!:tak: trzymaj sie, duzo zdrowka dla ciebie i malenstwa, dbaj o was:-)

co do samych testow, to ja tez robilam w cyklu, w ktorym udalo mi sie zajsc w ciąze. po pozytywnym tescie przytulalismy sie nastepnego dnia, czyli faktycznie gdizes w ciagu 12-24 h od testu.
nie wiem czy moge polecic, ale jest forum starania, gdzie jest duzo o testach owulacyjnych wlasnie, tam sie udziela ewa analityk, zreszta moze znacie ta stronke:
STARANIA FORUM EKSPERCKIE :: Strona G
 
Pojawiają się dwie kreski kontrolna i testowa. Kreska testowa jest taka sama jak kontrolna lub ciemniejsza (czasami różnica jest bardzo niewielka w nasyceniu, np. kreska testowa jest leciutko jaśniejsza od kontrolnej wtedy również przyjmujemy, że wynik testu jest pozytywny). Zaczęła się faza owulacyjna, nie trzeba wykonywać więcej testów. Należy rozpocząć starania po upłynięciu 12 godzin. Owulacja nastąpi za około 24-36 godzin

ewa analityk
 
Czesc dziewczyny! Dziekuje z mile slowa. ale to dopiero poczatek i moj tescik musi potwierdzic lekarz.
Wracajac do testów: ja zaczelam stosowac w 11 d.c , w 15 d.c test wyszedl mi pozytywny, robilam go ok. 20 h po czym odrazu zaczelismy sie z mezem przytulac, a potem jeszcze raz 24 h po - ale to tylko maje doswiadczenie.
Wszstkim starajacym zycze powodzenia.
 
reklama
Dziewczyny przydadza mi sie te testy skoro przytulamy sie codziennie po skończeniu@ :-)odkąd zaczelismy sie starac .Czy wy tez codziennie ? :-D
 
Do góry