reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Testy pozytywne i negatywne

Domia200002

Początkująca w BB
Dołączył(a)
29 Maj 2021
Postów
19
Hej potrzebuje pomocy
Iż zaczęłam dostawać objawy ciąży więc w poniedziałek rano zrobiłam test ciążowy i wyszedł pozytywny więc dla pewności powtórzyłam i również taki był
Natomiast z czystej ciekawość znowu zrobiłam i wyszedł negatywny
O czym to świadczy
Niestety dopiero na krew idę w piątek a nie wiem co mam robić
 
reklama
Miałaś testy tej samej czułości? Jesteś przed czy po terminie miesiączki?
Powody mogą być różne, na przykład tak jak wspomniałam rożna czułość testu albo ciąża biochemiczna - dlatego wyszedł pozytywny na początku, a później negatyw. Musisz poczekać na betę w piątek, to Ci wyjaśni wszystko ;)
 
Wszystkie testy były robione z porannego moczu? Ja miałam podobna sytuację. Pierwszy test widoczny i beta 30 na następny dzień test był słabszy i na trzeci dzień zrobiłam kolejny i znów kreska była widoczna i beta już była ponad 60. Zastanawiałam się co było nie tak i okazało się, że pomyliłam opakowania i zrobiłam testy w kolejności czułość 10, 25 i 10.
 
Do góry