reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Testy

Ha w lutym zaszłam w ciążę za pierwszym razem ale niestety była to ciaza pozamaciczna i test wyszedł pozytywny w dzień spodziewanej miesiączki, po 5 miesiącach staramy się znowu na razie pierwszy cykl, od 3 dni mam kłucia i taki dyskomfor w podbrzuszu.... ale nie bolą mnie ani piersi ani nic.. Ehhh . Chciałabym już zrobić test ale tak się boję, że np mogłoby być za wcześnie i bym się tylko rozczarowała a by się okazało że jestem, nic mi się nie stanie jak do ponieezialku poczekam, chociaż tak mnie korci, dobrze że pracuje po 12 h to nie mam jak kupić tego testu ale boję się że w niedzielę kupię i zrobię xD... Ale muszę się powstrzymać...
Doskonale Cię rozumiem, mam to samo [emoji854] [emoji2372] ale boje się też tego że.zrobie test przed @ okaże się pozytywny a @ i tak przyjdzie bo i tak się zdarza podobno nie zdajemy sobie nawet sprawy jak często możemy być w ciąży która samoistnie odchodzi wraz z pojawiająca się miesiączka, my dopiero zaczęliśmy starania jest to nasz drugi cykl kiedy oczekujemy na zrobienie testu, a jak u Ciebie ?
 
reklama
Moja kreseczka 5 dni przed @:)
Ale ja to testowałam już od 19dc:p nie brałam starań że stresem, dla mnie to była ekscytacja że się zdecydowaliśmy i można testować:) nawet jakby się wtedy nie udało to bym się nie załamała bo decyzja zapadła 8dc że to ten moment więc takie rychłe zajście wcale nie musiało się przydazyc i brałam to pod uwagę. Jednak przy dłuższych staraniach rozumie że to okropny stres więc zależy od Ciebie jak do tego podchodzisz.
IMG_20180725_225631.jpg
 
Ale super!!! Gratulacje [emoji7][emoji7][emoji7][emoji8][emoji8][emoji8]
Kurcze te kłucie więcej śluzu niż przedtem aaa i takie parcie jakby mi się chciało [emoji90], taki wzdęty brzuch... nie wiem co myśleć... Wiem wiem, ale kurde chciałabym już zrobić na razie nie mam jak kupić xD jak w niedzielę nie wytrzymam to kupię w niedzielę.
Moja kreseczka 5 dni przed @:)
Ale ja to testowałam już od 19dc:p nie brałam starań że stresem, dla mnie to była ekscytacja że się zdecydowaliśmy i można testować:) nawet jakby się wtedy nie udało to bym się nie załamała bo decyzja zapadła 8dc że to ten moment więc takie rychłe zajście wcale nie musiało się przydazyc i brałam to pod uwagę. Jednak przy dłuższych staraniach rozumie że to okropny stres więc zależy od Ciebie jak do tego podchodzisz.Zobacz załącznik 1145913
 
Pewnie i tak nie wytrzymasz i kupisz test wcześniej, ale postaraj się nie nakręcać i nie doszukiwać objawów na siłę, bo wtedy rozczarowanie bardziej boli :)
Trzymam kciuki za dwie kreski!
 
Wcześniej niż niedziela nie kupię, bo jestem w pracy od 7 rano do 20 do soboty , ale w niedzielę też nie pójdę, bo będę odsypiać jak to zawsze robię i nie będzie mi się chciało iść tym bardziej że w Irlandii cały czas pada no chyba że serio nie wytrzymam i pójdę kupić [emoji1787]. Dzięki
Pewnie i tak nie wytrzymasz i kupisz test wcześniej, ale postaraj się nie nakręcać i nie doszukiwać objawów na siłę, bo wtedy rozczarowanie bardziej boli :)
Trzymam kciuki za dwie kreski!
 
reklama
Super[emoji3590]gratulacje!!!! .. No mi się chyba w tym cyklu nie uda, brzuch boli jak na @, więc niedługo pewnie zawita :-(
Mi niestety chyba też nie, dziś 5 dni do okresu zrobiłam test głupia i oczywiście negatywny no i do tego też boli brzuch więc może za miesiąc..
 
Do góry