reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Dzisiaj Dzień Ojca i z tej okazji zapraszam cię do wysłuchania rozmowy, której bohaterem jest Patrick Ney. Psycholog, doradca rodzicielski, tata dwóch córeczek, urodzony w Anglii, co w tej historii ma również znaczenie ;) Posłuchaj rozmowy

Natomiast o 17:00 zapraszam Cię na live z Agnieszką Hyży - porozmawiamy o rodzicielstwie, macierzyństwie i oczywiście o ojcostwie. O tym co robić z "dobrymi radami". Dołącz

reklama

Tętno w 6 tygodniu

Cześć Dziewczyny,
Mam pytanie proszę o poradę. Ostatnia miesiączkę miałam 22.08 natomiast na badaniu usg wyszło, ze jestem w 6 tc 5 dz. Lekarz powiedział, ze z wielkościa dziecka na tym etapie jest wszystko Ok (7mm) natomiast martwi go tętno płodu - 60. Czy któraś z was tez tak miała? Strasznie się boje to moja pierwsza ciąża.

reklama

agata.szy

Fanka BB :)
mi lekarz powiedział dzisiaj, że nie wierzy w pomiar tętna w pierwszym trymestrze, bo nie jest to miarodajne. Jak u Ciebie, wszystko ok?

Renfrii

Cześć Dziewczyny,
Mam pytanie proszę o poradę. Ostatnia miesiączkę miałam 22.08 natomiast na badaniu usg wyszło, ze jestem w 6 tc 5 dz. Lekarz powiedział, ze z wielkościa dziecka na tym etapie jest wszystko Ok (7mm) natomiast martwi go tętno płodu - 60. Czy któraś z was tez tak miała? Strasznie się boje to moja pierwsza ciąża.
Mi ginekolog powiedziała, że niskie tętno w 6 tc jest normalne i że nie ma czym się martwić.

Cześć ;) Możesz mi proszę powiedzieć jak dalej potoczyła się Twoja sytuacja? Obecnie jestem w podobnej i panikuję. W poniedziałek byłam u ginekologa, określił wiek ciąży licząc od OM na połowę 8 tygodnia, a wielkość maleństwa na końcówkę 6, przy czym tętno w okolicach 70. Przy okazji lekarz stwierdził, że z powodu niskiego tętna ciąża obumiera. Następnego dnia za sprawą teściowej wylądowałam w szpitalu na obserwacji. USG potwierdziło, że płód wielkościowo na koniec 6, ale puls między 70 a 80 i zbyt słaby. Jutro kolejne usg i drugi pomiar bety a ja od zmysłów odchodzę. Jak u Ciebie? Ciąża rozwija się? Pozdrawiam serdecznie!

Renfrii

Cześć ;) Możesz mi proszę powiedzieć jak dalej potoczyła się Twoja sytuacja? Obecnie jestem w podobnej i panikuję. W poniedziałek byłam u ginekologa, określił wiek ciąży licząc od OM na połowę 8 tygodnia, a wielkość maleństwa na końcówkę 6, przy czym tętno w okolicach 70. Przy okazji lekarz stwierdził, że z powodu niskiego tętna ciąża obumiera. Następnego dnia za sprawą teściowej wylądowałam w szpitalu na obserwacji. USG potwierdziło, że płód wielkościowo na koniec 6, ale puls między 70 a 80 i zbyt słaby. Jutro kolejne usg i drugi pomiar bety a ja od zmysłów odchodzę. Jak u Ciebie? Ciąża rozwija się? Pozdrawiam serdecznie!
Hej, tak jak pisałam, w 6 tyg niskie tętno jest normalne a z każdym kolejnym tyg serduszko przyspiesza, w tym momencie jestem w 15 tyg i tętno wynosi 160 i gin mi powiedziała że to też normalne, że tak szybko bije.

Cześć! U mnie aktualnie 25 tydzień, serduszko idealne wiec przejmowałam się na zapas :) nie martw się! U Ciebie na pewno tez tak bedzje :)

Do góry