reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tłusta cera

jestemJolka looknęłam szybko na allegro i podkład o którym mówisz można tam kupić;] ja często zamawiam takie rzeczy na allegro bo ceny są tak dobre że aż boli;)

Szczerze maliaa może najlepiej by było tak naprawdę jakbyś się przeszła do jakieś drogerii i po prostu spytała ekspedientki o to, one mają do czynienia z tym na codzień i wiele może sporo powiedzieć, a wiadomo że nie każdej skórze to samo odpowiada.
 
reklama
Tak jak pisała karolaola urt oil można stosować i na skórę i na włosy. I nie ma się czym martwić - nie podrażnia skóry, bo jest to całkowicie naturalny preparat.
A jeśli chodzi o podkłady, to ja miałam zawsze wrażenie, że po prostu mi on spływa z twarzy ;/ ale teraz po urt oil nie używam fluidów, a jedynie pudry. I jest ok :)
 
albo po prostu do kosmetyczki pójde. zobacze co ona na ten problem poradzi, bo w drogeriach pracują osoby, które nie koniecznie muszą znać się na kosmetykach. mam nadzieję, że nikogo nie obraziłam tym stwierdzeniem, ale jakieś takie mam doświadczenia, że słabo jakoś te panie mi doradzały.

W jakiej cenie jest ten urt - oil i gdzie go dostanę?
 
A to jakiś lek apteczny jest że w aptece można tylko kupić tak? To wcale nie drogi jest.
 
Tak bo to jest naturalny lek dlatego nie kupisz go w żadnej drogerii tylko w aptece. A jak na naturalny preparat to masz rację, wcale nie jest drogi.
 
Naturalne preparaty są zazwyczaj bardzo drogie. Pamiętam kiedyś na urodziny zrzucaliśmy się na prezent dla znajomej, właśnie na jakiś krem naturalny, był strasznie drogi. No ale najważniejsze że koleżanka się cieszyła :)
 
a powiedzcie codziennie tym smarować twarz? Bo chyba sobie zakupie jednak ten urtoil. Sprawdze czy na prawdę to takie dobre.
 
Najlepiej by było jakbyś codziennie myła - rano i wieczorem. Chociaż przyznam się szczerze, że mimo tego że ja starałam się robić to dwa razy dziennie, nie zawsze mi wychodziło - czasami wolałam dłużej pospać o "5 minutek" a potem nie miałam już czasu. Ale posłuchaj maliaa, jeśli ciągle masz jakieś wątpliwości to co za problem- wejdź do pierwszej lepszej apteki i porozmawiaj z farmaceutką, ona na pewno Ci wszystko powie co i jak.
 
reklama
No może masz i rację. Jak będę miała chwilę to zajdę do apteki i się wypytam panią farmaceutkę. Chociaż powiem szczerze że mam ochotę wypróbować ten urt-oil, zwłaszcza dlatego że jest on naturalny. Jakoś bardziej mam zaufanie do tego typu preparatów.
 
Do góry